Withstand: Survival na Steam już w marcu!

przez TajnyReddy
0 komentarzy

Withstand: Survival to nowa gra survival, której developerem jest Egidijus Bachur.
W grze wcielamy się w dziennikarza, który przybył na nieznaną wyspę, aby ujawnić wszystkie tajemnice i znaleźć informacje o tajnych rządowych eksperymentach. Twórca przedstawił nam trailer:

Na wyspie spotkamy najróżniejsze formy życia – dzikie zwierzęta, zainfekowanych mieszkańców, czy siły specjalne, które przybyły żeby zatrzeć wszystkie ślady i uniemożliwić graczowi opuszczenie wyspy. Twórca zapewnił nam otwarty świat z mnóstwem roślin, zwierząt, dróg i opuszczonych zabudowań, które tylko czekają na odkrycie.

Gra pozwoli nam na zbudowanie własnego pojazdu, wytwarzanie narzędzi, broni, amunicji czy nawet jedzenia. Eksplorując świat zdobędziemy więcej umiejętności do wytworzenia co raz to kolejnych przedmiotów.
W grze zostanie także wprowadzona mechanika zatrutej wody co na pewno utrudni nam rozgrywkę i świetnie doda klimatu opuszczonej „poeksperymentowej” wyspy.

Fabuła Withstand jest podzielona na wiele mniejszych historii, które ogrywane w dowolnej kolejności ostatecznie doprowadzą nas do zakończenia.

Gra pojawi się na platformie Steam już 5 marca 2020r.

https://store.steampowered.com/app/1193100/Withstand_Survival/

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz