Withstand – dlaczego ta gra wyszła?

przez DeVel
0 komentarzy

Zawiodłem się, obawy się spełniły. Amerykanie rzadko kiedy robią porządne survivale, a Withstand nie odbiega od reguły. W Withstand dosłownie wszystko jest niedopracowane. Animacje drewniane, dźwięki jak z kreskówki, przedmioty są po prostu postawione, a nie odnawiają się dynamicznie! Za każdym razem te same przedmioty będą leżeć w tych samych miejscach, co jest niedopuszczalne w survivalach.

Moja przygoda w Withstand

W trakcie mojej szybkiej wędrówki spotkałem na drodze zombiaka i poza drewnianymi animacjami zdenerwowało mnie coś czego nienawidzę. Strzał w głowę nie zabija od razu, dopiero 4 naboje poskutkowały. Następnie zaczęło do mnie strzelać niezniszczalne działko. Później chciałem użyć drabiny, żeby zobaczyć jaka w tym przypadku będzie animacja no i… nie ma. Po prostu drabina teleportuje cię na górę lub na dół. Zrezygnowany wsiadłem i odjechałem jeepem w poszukiwaniu nadziei i poza drzewami oraz morzem niczego nie znalazłem, pomimo „?” na radarze 2km dalej. Na końcu chciałem wysadzić mojego jeepa, ale niestety nie da się. Trailer kłamał.

Przed premierą prosiłem nawet na discordzie, żeby nie zepsuli optymalizacji czego się spodziewałem, bo znowu – Amerykanie. Wysokie ustawienia nie wiem dla kogo są, pokaz slajdów przynajmniej w moim przypadku, a Withstand dziełem sztuki nie jest.

Wniosek?

W tej cenie, czyli 44,99zł możecie kupić chociażby The Forest na g2a, a jak ktoś szuka survivala z zombie to polecam dołożyć do Dying Light oraz 7 Days to Die. Przyszłość gry widzę na dwa sposoby, gra nie zostanie wgl. ukończona lub też będzie rzekomo ukończona w mało grywalny sposób. Co jak co, ale jednak Europa to jakość.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz