Wielki Poradnik – Jak (nie) grać w The Forest

przez Grossik
2 komentarze

W tym artykule dowiesz się jak (nie) grać w bardzo rozwiniętą oraz całkowicie pozbawioną błędów i glitchy grę, jaką jest ̶m̶i̶ł̶y̶ ̶l̶a̶s̶e̶k The Forest.
Zacznijmy od przedstawienia początku gry. Główny bohater (czyli my) wraz ze swoim synem, leci prywatnym samolotem An-225  o̶d̶z̶i̶e̶d̶z̶i̶c̶z̶o̶n̶y̶m̶ ̶p̶o̶ ̶s̶k̶o̶m̶p̶l̶i̶k̶o̶w̶a̶n̶e̶j̶ ̶r̶e̶p̶a̶r̶a̶c̶j̶i̶ ̶d̶z̶i̶a̶d̶k̶a̶ ̶k̶t̶ó̶r̶y̶ ̶b̶y̶ł̶ ̶t̶a̶j̶n̶y̶m̶ ̶a̶g̶e̶n̶t̶e̶m̶ ̶N̶K̶W̶D kupionym za swoje oszczędności na  p̶r̶y̶w̶a̶t̶n̶ą̶ ̶w̶y̶s̶p̶ę̶ ̶n̶a̶ ̶M̶a̶l̶e̶d̶i̶w̶a̶c̶h tani wypoczynek na swojej działce. Na skutek zepsucia się czegoś tam w jakimś tam czymś, samolot się zepsuł i rozbił na wyspie o nazwie Podlasie, gdzieś na oceanie Bałtyckim, w samym centrum Mrocznego Trójkąta Zła. No i jak już się rozbili okazało się, że przeżył tylko on i jego syn. Nagle przyszedł Czerwony (w sensie kolor, nie, że bolszewik) i porwał jego syna. I w tym momencie zaczyna się gra.

Mapa

 

Kiedy już doprowadzisz swoją postać do porządku, możesz wyjść z samolotu. Jeżeli zauważyłeś już dużo walizek, możesz je spokojnie olać, bo do niczego nie będą Ci potrzebne. Możesz się rozejrzeć po okolicy i poszukać Dobrych Grzybków Mocy, które po zjedzeniu pomogą Ci pokonać tego kolorowego smoka na dachu szopy. Jeśli chcesz to możesz  s̶i̶ę̶ ̶p̶o̶w̶i̶e̶s̶i̶ć̶ ściąć sobie jakieś drzewka i zbudować co tam tylko se wymarzysz. Tylko jest jedna uwaga do ścinania drzew. Jeżeli drzewa to ulmus minor albo salix pentadra, to musisz ścinać pod kątem cosinusa sinusa√[((π+18):π)*π+(34/36-1/2+327)]. Jeżeli jest to pyrus pyraster to musisz użyć piły tarczowej. Po pewnym czasie zaczną do Ciebie przychodzić l̶u̶d̶z̶i̶e̶ ̶z̶e̶ ̶s̶k̶a̶r̶b̶ó̶w̶k̶i̶ tubylcy. Jeżeli któryś z nich Cię zaatakuje, przytrzymując Alt+F4 powiedz mu, że nie wolno tak, i że sprawia Ci to przykrość. Albo po prostu go zabij, pokrój i zjedz. Jeść możesz kiedy chcesz bo nie jest to konieczne aby przeżyć.

Jeżeli dotarłeś/aś do tego momentu, to BRAWO, już wiesz jak przeżyć najbliższe dni.
Czas na coś nieco bardziej skomplikowanego.
W grze oprócz przyjaznego lasu są jeszcze jaskinie i wymiar D.

Jaskinie

Kiedy po dłuższej chwili grania zauważysz, że jest jakieś dziwne wejście w skale to śmiało wejdź do środka. Jeżeli się zgubisz to jest tylko jedno wyjście. Musisz przywołać ducha. Duch ten, zwany jest Duchem Śwjentym, bo ma na imię Śwjenty. Aby go przywołać musisz wyjść z jaskini. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, i jeszcze jedno à propos jaskiń – jeżeli zobaczysz jakiegoś dużego, niepokojąco wyglądającego potwora , przytul go bo mu zimno i czuje się samotny.

Wymiar D

Wymiar D to wymiar który nazwano D. Jest on bardzo ważnym elementem fabuły, dlatego nie da się do niego wejść.

Właściwie to już wszystko co trzeba wiedzieć o The Forest. Mam nadzieję, że artykuł ten oświecił Cię, i że będziesz się do niego stosować.

Jeżeli chcesz prawdziwy poradnik to tej gry kliknij tu, a zostaniesz przekierowany do innej strony.
Powodzenia.

Nie zaleca się stosowanie do tego poradnika, gdyż może się to skończyć rakiem, bądź trwałym uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Chyba kolejne osoby dały się nabrać na odnośnik huehue

Może ci się także spodobać

2 komentarze

Janusz 11 stycznia 2019 - 18:42

Dałem się nabrać na odnośnik….

Odpowiedz
Grossik 22 stycznia 2019 - 11:28

Dlatego mówią na mnie śmieszek (wcale tak nikt do mnie nie mówi)

Odpowiedz

Zostaw Komentarz