Visage – psychologiczny horror już we Wczesnym Dostępie

przez DeVel
0 komentarzy

Visage jest grą produkcji SadSquare Studio, zaliczaną do gatunku psychologicznego horroru wraz z rozgrywką z pierwszej osoby. Gra jest nastawiona na eksplorację i budowanie powolnego napięcia, które dzięki temu ma nam dostarczyć prawdziwą satysfakcję z grania.

Visage ma miejsce wewnątrz sporego domu, w którym wydarzyły się straszne rzeczy. Niejednokrotnie ujrzysz przed sobą martwe rodziny, które kiedyś w nim mieszkały.

Fabuła Visage

Dom jest splamiony straszną przeszłością. Rodziny zostały brutalnie zamordowane przez ich własnych członków, zaczęło ich pochłaniać szaleństwo, a wielu z nich popełniło samobójstwo. Każdy pokój kryje mroczną historię.

Przeciwnicy

Niespokojni martwi będą cię nawiedzać i podążać za tobą na każdym kroku.

Rozgrywka

W Visage jesteś bezbronny, żadna broń nie jest w stanie ci pomóc przeciwko duchom z przeszłości. Możliwości gracza  ograniczają się do podnoszenia kluczowych elementów oraz interakcji z otoczeniem.

Umieranie to część gry. Jednym ze sposobów na przetrwanie przed wrogami jest pozostawanie w świetle, które pomoże ci żeby nie zwariować.

Gra miała premierę na Steam w systemie Wczesnego Dostępu 2 października. Nie cieszy się zbytnią popularnością, lecz każdy się o niej dobrze wypowiada, cena wynosi 71,99zł. :)
https://store.steampowered.com/app/594330/Visage/

Trailer Visage

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz