Those Who Remain – psychologiczny thriller pełny ciemności

przez DeVel
0 komentarzy

Those Who Remain to psychologiczny thriller, który ma miejsce w Dormont, małym miasteczku w Ameryce. Dormot zdaje się być typowym amerykańskim miasteczkiem na pierwszy rzut oka, lecz w rzeczywistości jest przeklęte przez demona, który pokrył wszystko ciemnością.

W ciemności kryją się dziwne stworzenia, które zabijają wszystko co się do nich zbliży. Jedynym sposobem na przeżycie jest pozostanie w świetle. Motyw przypomina kultową grę, której osobiście jestem wielkim fanem – Alan Wake.
Niebezpieczeństwo w ciemności nie jest jedyną rzeczą w Dormont. Dziwne portale emanujące jasne światło, przenoszą każdego do innego miejsca. Działania podjęte przez nas w jednym miejscu, mają wpływ na kolejny.

Bohater Those Who Remain

Edward Turner to zwyczajny mężczyzna z niespokojną przeszłością, która nawiedza go w złym miejscu i w złym czasie. Nasz bohater niedługo dowiaduje się, że coś jest naprawdę nie tak z Dormont.

Those Who Remain – trailer, zdjęcia

Trailer rozgrywki
Trailer ciemności

Those Who Remain – kiedy?

Those Who Remain ma mieć premierę w tym roku na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Na PC będzie dostępna na platformie Steam.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz