They Are Billions – steampunkowa strategia z zombie

przez DeVel
0 komentarzy

They Are Billions to strategia w klimacie steampunkowej apokalipsy z zombie. Naszym głównym celem jest budowanie kolonii na postapokaliptycznej planecie na której biliony zarażonych próbują uśmiercić część pozostałych przy życiu ludzi.

W grze dostępny mamy Tryb Przetrwania oferujący sporo ustawień trudności, cztery unikalne mapy i godziny niezapomnianej rozrywki. Świat generowany jest losowo z określoną liczbą zarażonych, geografią, pogodą i wydarzeniami. Aby wygrać, kolonia musi przetrwać określoną ilość dni (80, 100, 120 lub 150).

Drugim trybem jest Kampania, nie jest jeszcze ukończona, ale ma mieć premierę w tym roku w zimę.

Pauza w grze pozwala przemyśleć plan działania, budowę lub wydawać rozkazy armii.

Cena gry na Steam wynosi 89,99zł i ma bardzo pozytywne opinie. Warto poświęcić tej grze uwagę, do tego jest stale rozwijana przez twórców.

Cechy They Are Billions

Wybuduj swoją kolonię


Zadbaj o pożywienie i dach nad głową, a nowi osadnicy sami przyjdą, aby mieszkać i pracować w kolonii.
Stawiaj budynki, które pomogą ci pozyskać niezbędne do rozwoju surowce. Ulepszaj struktury, aby zwiększyć ich wydajność.
Buduj wieże Tesli, aby powiększyć zasięg energetyczny kolonii, a także młyny i elektrownie, aby generować energię elektryczną, niezbędną do działania każdego budynku.
Stawiaj mury, bramy, wieże oraz inne struktury obronne. Miej zawsze oczy szeroko otwarte i nie pozwól zainfekowanym przejąć twojej kolonii.

Stwórz armię


Gra pozwala nam opłacać i szkolić najemników, którzy będą bronić naszą kolonię. W zamian będą oczekiwać pieniędzy i jedzenia, a na dodatek rzucać kąśliwymi komentarzami. To jednak właśnie ci sadystyczni herosi będą twoją najlepszą szansą na walkę z zainfekowanymi.
Warto się dobrze zapoznać z jednostkami – każda z nich bowiem dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami!

Tysiące jednostek na ekranie


Świat tonie w hordach zainfekowanych… przemieszczają się, wyczuwają zapachy i nasłuchują hałasu. Każdy z nich kierowany jest przez unikalną SI. Zombie będą podążały za odgłosami – jeśli zabijesz kilku, aby dostać się do złóż ropy, setki przebywających w pobliżu nieumarłych ruszą w kierunku odgłosów.
Nasz napisany od podstaw silnik jest w stanie sterować tysiącami zombie w czasie rzeczywistym, z limitem aż 20,000 jednostek jednocześnie.
Uważasz, że twoja kolonia jest bezpieczna? Poczekaj na wielotysięczne hordy zainfekowanych, które włóczą się po świecie. To tylko kwestia czasu, gdy twoje mury znajdą się na ich drodze!

Zapobiegaj epidemii


Wystarczy, że tylko jeden nieumarły wedrze się do budynku, a wszyscy znajdujący się w środku ludzie zostaną zarażeni. Zainfekowani robotnicy staną się częścią hordy, która zmierza na kolejne budowle. Takie przypadki należy zdusić w zarodku, gdyż w przeciwnym razie sytuacja wymknie się spod kontroli i będzie za późno, aby cokolwiek ratować.

Grafika w 4K!


Naciesz swoje oczy grafiką w ultrawysokiej rozdzielczości. Nasi artyści włożyli w jej stworzenie sporo wysiłku: podziwiaj zróżnicowane budynki (każdy z osobnym wachlarzem animacji) oraz tysiące klatek animacji, które łączą niesamowitą płynność rozgrywki z nietypowym stylem inspirowanym steampunkiem i wiktoriańskimi czasami!

Dwa tryby: Przetrwania (ukończony) oraz Kampania (w pełni ukończona w zimę 2018)

Wymagania They Are Billions

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (32 i 64-bitowe)
  • Procesor: Dwurdzeniowy CPU INTEL lub AMD o szybkości 2Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Karta Intel HD3xxx, Radeon lub Nvidia ze wsparciem dla Shader Model 3 oraz min. 1GB pamięci wideo.
  • Dodatkowe uwagi: Rozdzielczość minimalna: 1360×768, rekomendowana: 1920×1080.

ZALECANE:

  • System operacyjny: Windows 7, 8, 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Czterordzeniowy CPU INTEL lub AMD o szybkości 3Ghz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: AMD: Radeon HD 7950 lub nowsze. Nvidia: GeForce GTX 670 lub nowsze. Zalecane 4GB pamięci wideo.
  • Dodatkowe uwagi: Monitor 4K (3840×2160)

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz