The Outlast Trials – kontynuacja popularnej serii nadchodzi

przez TajnyReddy
0 komentarzy

Kolejną grą z serii Outlast będzie czteroosobowa kooperacja(spokojnie, będzie też możliwość gry solo) nazwana The Outlast Trials. Jak powiedział sam deweloper – Red Barrels – gra jest dopiero we wczesnej fazie produkcji. Na ten moment nie wiemy zbyt wiele na temat samej produkcji ale sam fakt, że premiera kolejnego horroru twórców jest coraz bliżej już jest satysfakcjonująca.

https://twitter.com/TheRedBarrels/status/1202226475883040769

Niech nie zmyli was grafika pokazana przez deweloperów – to nie jest gra VR. Twórcy zdążyli już zaprzeczyć spekulacje na ten temat na swoim Facebooku.

“Nasz zespół ciężko pracuje, tworząc nowe doświadczenie, które przyniesie strach i niepokój milionom graczy, niezależnie czy przechodzą oni grę sami, czy z przyjaciółmi. Teraz, po zrobieniu naszej koncepcji, nadszedł czas aby skoncentrować się na tworzeniu treści, różnorodności… i krwi.” -powiedział w oświadczeniu współzałożyciel studia David Chateauneuf.

Oprócz grafiki twórcy przekazali nam, że rozgrywka będzie miała miejsce w czasach zimnej wojny więc zapewne będą to późne lata 60 lub 70.

Znalezione obrazy dla zapytania outlast trials

Na plakacie oprócz trzech mężczyzn i napisu „tutaj kończy się wolność”, widzimy rękę sięgającą z góry. Oprócz pokazania, że gra jest przeznaczona też dla czwartego gracza ma to bezpośredni związek z poprzednim postem Red Barrels.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz