THE FOREST 2?! – Sons of The Forest

przez Bagasia
0 komentarzy

Przebrnęliśmy przez 4 lata wczesnego dostępu zanim otrzymaliśmy pełną wersję The Forest. Oczekiwaliśmy rozwoju gry w wielu kierunkach: jedni prosili o poszerzenie kwestii fabularnej, inni wyliczali pomysły, które można dodać do craftingu. Chcieliśmy nowych budowli i broni, jednak twórcy milczeli i nie rozwijali gry tak jak chcieliśmy.

Chyba nikt już nie miał nadziei, że to nastąpi. A jednak.

12-go grudnia 2019 w sieci pojawił się trailer zatytułowany Sons of the Forest. Zaprezentowany klimat, perspektywa i animacje oraz dobrze nam znana żółta czcionka sugerują jednoznacznie, że nowa gra od Endnight Games będzie nawiązaniem do jednej z największych i najchętniej granych dzieł o tematyce survival-horror.

The Forest 2? Czy może jego sequel? Tego jeszcze nie wiemy. Z trailera dowiadujemy się tylko, że jesteśmy członkiem grupy mundurowej, być może to jednostka wojskowa.

W wyniku katastrofy śmigłowca trafiamy w mroczne, nieprzyjazne miejsce przypominające las. Szybko okazuje się, że nie jesteśmy tam sami. W tym obcym dla nas miejscu towarzyszą nam budzące grozę istoty, humanoidalne demony.

Motyw demonów zasugerowany jest tatuażem głównego bohatera:

W tym momencie nie wiemy wiele więcej. Liczę, że szybko dostaniemy informacje o Sons of The Forest. Będziemy informować na bieżąco, a tymczasem trailer możesz zobaczyć tutaj:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz