Superliminal czyli psychodeliczny koszmar

przez Paprotka
0 komentarzy

Superliminal to tytuł skrywający wiele niespodzianek, którego zadaniem jest szokować odbiorcę. Jest to pierwszoosobowa logiczna gra wydana przez studio Pillow Castle w 2019 roku. Produkcja ta została nominowana do nagrody gier o najbardziej innowacyjnej rozgrywce i z pewnością była to słuszna nominacja. Dostępna jest na platformach takich jak: Xbox one, Nintendo Switch, Playstation 4 oraz na Steam.

Fabuła

W tej grze wcielisz się w osobę, która oglądając telewizor po wyświetlaniu reklamy programu Somnasculpt zostaje wciągnięta do świata snu i poddana eksperymentalnej terapii dr Pierce’a.

Games Like Superliminal

Rozgrywka

Polega w dużej mierze na manipulacji perspektywą i różnymi obiektami. Odnalezienie się w tym świecie może być nieco trudne, lecz kluczem do przejścia kolejnych etapów będzie nieszablonowe myślenie oraz skupienie. Każdy z etapów gry ma drugie dno, ponieważ nawiązują one również do fabuły.

Po więcej newsów i recenzji ze świata gier zapraszamy na gaminguniverse.pl oraz polecamy śledzić nasze media społecznościowe, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz