REKRUTACJA
REKRUTACJA

Najnowsza aktualizacja dla Subnautica: Below Zero zabierze nas na dno oceanu i do tajemniczego wraku Zniszczonego Statku, gdzie czekają na nas sekrety. Biom Deep Lilypads oczekuje twojej eksploracji, naturalnie oświetlające kwiaty wskażą ci drogę.

YouTube video
  • Eksploruj tajemniczy Zniszczony Statek
  • Prowadź interakcję z rozrywkową Trivalve
  • Odkryj niebezpieczne Brinicles
  • Zejdź do ponurych ciemności Deep Lilypads
  • Poznaj zapierające dech w piersiach zjawisko Aurora Borealis
  • Dalsze poprawki do istniejących biomów
  • Ostatnia szansa, aby zagrać w ostatnią obecną historię Below Zero

Zniszczony Statek

an ancient mysterious ship on the bottom of the ocean

Wrak tajemniczego Zniszczonego Statku jest porozrzucany wzdłuż podłoża oceanu Planety 4546B. Jakie sekrety są tam skrywane? Musisz przygotować się na wszystko eksplorując każdą szczelinę w celu znalezienia wskazówek!

Trivalve

A playful trivalve waits for fun

Te urocze i rozrywkowe stworzenia są ciekawe twojej obecności! Prowadź interakcję z nimi i karm je, a dołączą do ciebie jako przyjazny towarzysz na twojej dalszej drodze.

Brinicles

brinicle spires hang down from the ice shelf


Chociaż kuszące i budzące podziw, nie zapuszczaj się zbyt blisko wystających Brinicles. Te niebezpieczne formacje lodowe mogą spowodować poważne uszkodzenia.

Deep Lilypads

beautiful lily flowers glow at the depths of Lilypad Islands

Oświetlone słabym światłem kwiatów, które tam rosną. Deep Lilypads są wypełnione zasobami i prowadzą do dalszych odkryć Architektu.

Aurora Borealis

a beautiful Aurora Borealis floats over the world of Planet 4546B

Natykając się na to rzadkie wydarzenie wzdłuż nieba 4546B jest niesamowitym widokiem. Aurora Borealis to zjawisko zapierające dech w piersiach i nie chcesz go przegapić.

Poprawki

polished lilypad islands features

Spędź trochę czasu i eksploruj biomy Below Zero, które mogłeś dotąd odwiedzić. Dodatkowe poprawki zostały wykonane dla Lilypads i Termalnych Iglic, wraz z dopasowaniem Hoverbike!

Fabuła Below Zero

A PDA screen with Sam Goodall on it

To ostatnia okazja na grę w obecną fabułę Subnautica: Below Zero. Jak zapowiadano, nowa fabuła pojawi się w następnej aktualizacji!

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu poprawienia jakości przeglądania strony. Możesz zawsze z nich zrezygnować Akceptuj Czytaj więcej

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)