Subnautica: Below Zero – Aktualizacja „Głębokie Nurkowanie”

przez DeVel
0 komentarzy

Pojawiła się kolejna aktualizacja do Subnautica: Below Zero o nazwie „Deep Dive”. Do gry doszło wiele nowych podwodnych biomów i przerażających stworzeń w głębinach, na które można się natknąć odkrywając fabułę Subnautica: Below Zero.

  • Eksploruj wiele nowych biomów, zaliczając w to urzekającą Kryształową Grotę, zagadkową Grotę Fabrykatora, oraz więcej
  • Odkryj strasznego Cienistego Lewiatana żerującego w głębinach
  • Doświadcz terroru Ukrytego Krokodyla
  • Podziwiaj spektakularne Meduzy
  • Odkryj nową zawartość i poprawki do fabuły Below Zero
  • Naciesz swój wzrok na poprawioną wizualnie grą dzięki trybie Filmu

Kryształowe Groty

Rozległy i zapierający dech w piersiach nowy biom czeka na ciebie w Kryształowych Grotach. Pełne kolorów kryształy wyłaniają się z podłoża tej podwodnej lokacji. Kryształowe Groty to także dom dla przerażającego Cienistego Lewiatana.

Groty Fabrykatora

Zagadki Grot Fabrykatora czekają na ciebie na ich odkrycie. Ukryta baza Fabrykatora położona w głębinach tego biomu stawia jedno pytanie: jakie nowe obiekty będzie można tam stworzyć?

Baza Marguerit Maida

Ta dobrze ukryta baza podwodna jest domem dla zagadkowego Marguerit. Powinieneś znaleźć wejście do środka, czy będziesz powitany jako gość czy wróg Alterra?

Baza Snowfox

Eksploruj opuszczoną fabrykę Alterra, używaną do produkcji Snowfox, aby znaleźć cokolwiek co pomoże ci pozostać na 4546B nieco w bardziej komfortowych warunkach.

Cienisty Lewiatan

Agresywne i potężne stworzenie lewiatana, Cienisty Lewiatan żeruje w głębinach Kryształowych Grot. Uważąj w trakcie eksploracji tych głębin, aby uniknąć śmiertelnego starcia.

Ukryty Krokodyl

Upewnij się, że nie zignorujesz ostrzeżeń nieprzyjaznego Ukrytego Krokodyla. To stworzenie zamieszkuje głębiny Kryształowych Jaskiń i nie lubi, gdy się mu przeszkadza

Meduzy

Ta zapierająca dech fauna jest bezpieczna do zdobycia, tak długo jak nie poruszasz się zbyt nisko! Dotknięcie macek może spowodować wstrząs. Ale czy nie są one piękne?

Aktualizacje Fabuły

Ostatnia z obecnej fabuły Subnautica: Below Zero jest dostępna do gry w tej aktualizacji, nowe aktualizacje pojawią się w 2020 roku.

Tryb Filmu

Ten nowy domyślny tryb poprawia ogólny widok Below Zero wraz z urzekającymi biomami, dostarczając bardziej filmowego doświadczenia do rozgrywki.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz