Subnautica: Below Zero – Aktualizacja „Arctic Living”

przez DeVel
0 komentarzy

Kolejna spora aktualizacja „Arctic Living” dodająca sporo nowości w Subnautica: Below Zero.

Powiększ Swoje Horyzonty

Powiększ swoje horyzonty z nowym Dużym Pomieszczeniem, idealnym dla wielu przeznaczeń jednocześnie. Jedynym ograniczeniem do czego ten pokój jest zdolny to twoja własna wyobraźnia.

Impreza Taneczna

Kto powiedział, że nie możesz połączyć pracy z rozrywką? Zamień swoją bazę z niczego na imprezę z nową Szafą grającą i Głośnikami (sprzedawanymi oddzielnie). Załaduj własną muzykę i odtwarzaj piosenkami lub słuchaj pięciu nowych ścieżek pochodzących od społeczności! Dodatkowo, kto wie jakie inne muzyczne dodatki możesz znaleźć rozrzucone wokół świata! Moduł uśpienia w Seatruck posiada Szafę grającą.

Steruj Swoją Bazą

Steruj swoją bazę nowym Pomieszczeniem Sterowni z Alterra Corporation. Holograficzny wyświetlacz dostarcza szczegółowych informacji dla wszystkich pokoi w bazie, wliczając zużycie energii i wytrzymałość kadłuba. Korzystaj z Pomieszczenia Sterowni, aby odkryć słabe punkty i wykonanie bazy. Zaliczając, zewnętrzne zmienianie kolorów przy pomocy Pomieszczenia Sterowni.

Kombinezon PRAWN powraca na planetę 4546B. Eksploruj Aktywną Strefę Wydobycia w pobliżu Iglic Termalnych, aby zdobyć receptury na te zabawki.

Więcej nowości, a także te powyżej można obejrzeć na trailerze aktualizacji „Arctic Living„.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz