State of Decay 2 zostanie usprawnione wraz z premierą na Steam

przez DeVel
0 komentarzy

State of Decay 2 dotychczas przez spory okres czasu był dostępny jedynie w Xbox Game Pass. Po długim wyczekiwaniu została zapowiedziana premiera gry na Steam, która odbędzie się już 13 marca. State of Decay 2 nie tylko będzie zawierał wbudowane wszystkie dostępne DLC, lecz także otrzyma nową zawartość oraz poprawki, które powinny zapewnić także wyzwanie dla weteranów.

Poprawiona wersja zostanie wydana wraz z premierą na Steam 13 marca pod nazwą State of Decay 2: Juggernaut Edition.

W nadchodzącej wersji została stworzona całkowicie nowa mapa otwartego świata dostępna dla graczy w miasteczku o nazwie Providence Ridge. Porady po samouczku nauczą lepiej graczy kluczowych aspektów grania w State of Decay 2. Pojawi się także nowa kategoria ciężkich broni białych. Kolejnymi zmianami są zmiany w ustawieniach graficznych (lepsze oświetlenie, optymalizacja materiału dla lepszej wydajności), unik oraz skradanie posiada teraz osobne przyciski.

Naprawiono masę błędów związanych z rozgrywką oraz misjami w celu zapewnienia lepszego doświadczenia dla wszystkich graczy, ulepszono system dźwięk, zaliczając dodatkową muzykę podwajając jej ogólną długość w grze.

Jeżeli jesteś już posiadaczem Daybreak, Heartland lub zakupiona została przez ciebie Ultimate Edition State of Decay 2, to otrzymasz ekskluzywną zawartość w postaci prezentów w grze, która nie będzie dostępna w żadnym innym miejscu. Wystarczy, że się zalogujesz.

Z własnego doświadczenia polecam grę, idealny survival dla fanów zombie.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz