Rust – PROMOCJA!

przez Bagasia
0 komentarzy

Ostatni tydzień przed force wipe’m i większą aktualizacją w Rust. W ostatnich patchach nie wprowadzono wielu nowości ale sprawdźmy co nas czeka.

Stream z podglądu aktualizacji już o 21:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Twitch.


Letnia wyprzedaż

Letnia wyprzedaż Steam trwa, a Rust jest już jedną z najlepiej sprzedających się gier. Mając aż 75% zniżki można zdobyć klucz tanio jak nigdy, czyli za 31,24 PLN. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty :)


Nowe osiągnięcia

W wydanej wczoraj małej aktualizacji do Rust dodano 7 nowych osiągnięć. Są one ukryte na początku, odblokują się gdy je ukończysz.

Chociaż specyfika każdego osiągnięcia jest nadal tajemnicą (spoiler), to nazwy każdego z nich można znaleźć na stronie globalnych osiągnięć Steama: Glutton, Sealbreaker, Save The Planet, I’m the Captain now, On The Deck, Giddy Up!, oraz Too cool for school.

Pamiętaj, że podobnie jak w przypadku wszystkich innych osiągnięć, można je zgromadzić tylko na oficjalnych serwerach.


Nadchodzi menu gestów

Uzupełniając gesty, które pojawiły się na streamie w zeszłym tygodniu – trwają prace nad menu ułatwiającym graczom dostęp do nich. Brak jeszcze wizualizacji, ale menu prawdopodobnie trafi do aktualizacji w przyszłym tygodniu.


Wkoło galopem

Najnowsze szaleństwo, jakim jest przemierzanie równin na grzbiecie konia, jest coraz bardziej rozbudowane i ulepszone. Wraz z nowymi modelami koni wprowadzona zostanie możliwość zachowania i utrzymania tego samego konia przez długi czas.

Miejsce dla konia, w którym mógłby jeść, i do którego można by go przywiązać to świetne początki! Wszystko to nadal znajduje się w oddzielnej gałęzi, ale podejrzewam, że zostanie powołane do życia już w najbliższej aktualizacji.


Remonty wizualne

Jak zapewne zauważyliście w ciągu ostatnich kilku tygodni, zespół pracuje nad przeglądem grafiki w grze z kilku stron. Od HDRP usprawniającego większość VFX, po środowiskowe shadery przesuwające wiele podstawowych aspektów otoczenia. Dodano trochę zmian w generowaniu map proceduralnych, a my mamy ogromne zmiany w ogólnym wyglądzie gry.

Nie pojawiło się żadne słowo o tym, kiedy ta praca będzie się odbywała, każdy kawałek jest samo w sobie dużym przedsięwzięciem, więc po prostu musimy być cierpliwi.


Inne rzeczy

    null
  • Poprawki i optymalizacje minikoptera
  • Dodano tryb streamera do menu opcji
  • Praca animatora gracza (narzędzia do tworzenia filmów)

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz