Rust – poprawki QOL, dodatki i wiele więcej

przez Bagasia
0 komentarzy

Koniec następnego, raczej lekkiego tygodnia dla Rusta, ale widzimy ulepszenia AI, jedzenia i dodatki QOL. Ponadto wiele większych zmian nie jest jeszcze przetestowanych przed tygodniem comiesięcznego force wipe’a.

Stream przedstawiający nowości pojawi się o godzinie 21:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Twitch.


Dodatki QOL

Dodano możliwość do umieszczania przedmiotów na stanowisku naprawczym. Możesz też teraz postawić małe pudełko pod grillem.


Ulepszenia AI

W tym tygodniu wprowadzono kilka ulepszeń sztucznej inteligencji, w tym funkcjonowania bandytów podejmujących działania, jeśli gracz śpi za długo lub jeśli zostanie użyty granat dymny.


Nadchodzą automaty do gry

Wygląda na to, że nowy rodzaj hazardu jest już w drodze, ponieważ w tym tygodniu ukończona została mechanika gry na automacie. Nie wiadomo dokładnie, jak będą one wdrożone, ale poinformujemy Cię, gdy zdobędziemy więcej informacji.


Poprawki dotyczące żywności i zdrowia

Czas wzrostu kukurydzy oraz dyni zwiększył się. Teraz można mieć ich aż 20 w jednym slocie, w tym również na pasku dla umożliwienia szybkiego leczenia. Mając to na uwadze, zdrowie uzyskiwane podczas leczenia potrzebuje teraz więcej czasu na przekształcenie się w rzeczywisty stan zdrowia. W tej chwili nie możemy wyświetlić tego efektu, dopóki nie zostanie scalony w etapowanie. Bądźcie czujni!


Inne rzeczy

  • Naprawiono nazwę dla zimowej kurtki
  • Poprawki efektów graficznych
  • Mnóstwo pracy nad wydarzeniem ze statkiem towarowym
  • Wiele dodatkowych prac nad AI
  • Wykonano więcej pracy nad L96 8x
  • Poprawiono osłonę i punkty odradzania na MT
  • Eksperymentowano z naukowcami używającymi rzuconych im broni

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz