Rust – Platforma Wiertnicza i nowa woda

przez Bagasia
0 komentarzy

Zaledwie tydzień przed aktualizacją mamy trochę świeżej dynamiki wody, a zespół finalizuje prace nad najnowszymi monumentami.


Platforma Wiertnicza nadchodzi!

Wszyscy w zespole ciężko pracują, by sfinalizować kolejne monumenty, które trafią do Rusta. Potwierdzono, że Platforma Wiertnicza – jedna duża, jedna mała – zostanie wprowadzona prawdopodobnie do końca tygodnia. W miarę wykańczania ostatnich szlifów pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzących morskich punktów dostępowych.

Po pierwsze, wygląda na to, że nowy, Ciężki Naukowiec zadebiutuje na tych Platformach. Również Chinook zawita tam od czasu do czasu.


Nowa ludzka sztuczna inteligencja

Rozpoczęto prace nad systemem sztucznej inteligencji dla ludzkich NPC. Ta świeża sztuczna inteligencja może nie tylko poprawić wydajność, ale ma również na celu poprawienie ogólnego zachowania NPC.


Świeża Woda

Oddział Woda 4 został połączony z głównym na początku tego tygodnia, a wraz z nim kilka nowych dynamik wody. Odchodzi się od zwykłego oceanu na koszt hipnotycznych fal, które płyną z wdziękiem ku brzegowi. Te nowe fale są nie tylko miłe dla oka, ale zapewniają nowy poziom odbijania się od nich łodzi (niektóre poprawki do pływalności mogą byc potrzebne przed łatką).


Generator Spalinowy

Nowy rodzaj wytwarzania energii elektrycznej jest już w drodze. Po zamieszczeniu na ArtStation modelu zaczęto wdrażać prefabrykaty i różne inne elementy sztuki dla nowego Generatora Spalinowego. Nie wiadomo kiedy zostanie on wprowadzony, ale utworzenie modelu jest już bardzo ważnym krokiem w tym procesie.


Gigantyczna Pogłębiarka

Kontynuowane są prace nad kolejnym nowym monumentem – Gigantyczną Pogłębiarką. Mimo, że jest jeszcze bardzo wczesny etap, to wkrótce dostępny będzie teaser.


Inne rzeczy

  • Ulepszone przetwarzanie prefabrykatów w celu skrócenia czasu ładowania
  • Optymalizacje i poprawki Tuneli Wojskowych
  • Aktualizacja EAC SDK

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz