Rust – nowości w interfejsie i więcej

przez Bagasia
0 komentarzy

Został już tydzień do force wipe’a, na horyzoncie pokazują się następne nowości i udoskonalenia. Zapis ze streama aktualizacji możesz znaleźć tutaj.


Interfejs teamu

Rozpoczęto prace nad nową metodą śledzenia członków zespołu. Ten interfejs teamu nie tylko zmieni wygląd plakietek nad ludzkimi głowami, ale da graczom możliwość szybkiego i łatwego rozróżniania przyjaciół. Podzielono się pewnymi szczegółami na temat tego, czego możemy się spodziewać (a nawet krótkim filmem).

Tagi nadal będą wyświetlane nad głowami graczy i znikały po czterech metrach, ale teraz będą również zielonymi kropkami, które służą do identyfikacji znajomych. Kropki te pozostaną widoczne po zniknięciu plakietki i będą widoczne w odległości do stu metrów. Patrzenie bezpośrednio na przyjaciela będzie powodowało pojawianie się imienia na odległość. Wraz z tym, koledzy z drużyny będą pojawiali się nawet na mapie.

Wielu ludzi może się wściekać na taką koncepcję, więc zapowiedziano, że jeśli pomysł naprawdę nie jest dobry, to po prostu zostanie usunięty. Osobiście bardzo ekscytuje mnie ten pomysł i ciekawi jak wpłynie on na rozgrywkę. Miło będzie rozróżniać znajomych podczas walki, śledzić sąsiadów i znajomych, a także otworzą się możliwości na łączenie się randomów.

Tutaj znajduje się link do wspomnianego wcześniej filmu. Należy pamiętać, że interfejs użytkownika nie jest jeszcze kompletny i należy zrobić więcej w odniesieniu do pokrywania się napisów. Oczekujemy, że dzieło to zostanie wprowadzone na początku przyszłego tygodnia, aby rozpocząć aktualizację i force wipe’a.


Postęp wyspy Hapis

Kontynuowane są prace nad dodawaniem Monumentowych Puzzli na mapie wyspy Hapis. Jak wspomniano w zeszłym tygodniu, możemy spodziewać się, że niektóre monumenty będą miały dodane Puzzle, chociaż w przyszłym miesiącu będzie trzeba wykonać więcej pracy, aby kontynuować ich dodawanie.


Postęp Miasta Bandytów

W ostatnim czasie dokonano wielu zobowiązań co do dodania następnego monumentu w zbiorze: Miasta Bandytów. Chociaż nie został on jeszcze dodany, poczyniono szereg prac nad materiałami, wodą, obiektami, ukształtowaniem terenu i wieloma innymi. Chociaż prace nad tym nowym monumentem są prawie ukończone, zapowiedziano, że nie ma w planach uruchomienia go z kolejną aktualizacją w celu poprawienia dynamiki rozgrywki

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz