Rust – nowe przedmioty i postaci

przez Bagasia
2 komentarze

Następny tydzień, następne nowości w Rust. Tym razem twórcy wzięli na celownik nowy łuk, narzędzie dla farmerów, nowych NPC oraz odzież.

Jak zwykle zapraszamy na oficjalny kanał Twitch o 21:00  czasu polskiego na strumień podglądu aktualizacji.


 

Łuk kompozytowy

Nowy rodzaj broni jest już prawie gotowy! Wprowadzeniem łuku zajmuje nie aż tak dużo uwagi jak inne elementy, dlatego musimy jeszcze chwilę na niego zaczekać. Chociaż nie można go jeszcze przetestować to udostępniono na jego temat pewne szczegóły.

Jest to łuk bloczkowy, jego siła wzrasta wraz z pociąganiem cięciwy. Im dłużej trzymasz ją naciągniętą, tym więcej obrażeń zadasz oraz tym dalej poleci strzała. Łuk ma miernik siły bezpośrednio pod żelaznymi celownikami, aby pokazać, jak mocno napinasz cięciwę. Licznik ten zostanie zresetowany, jeśli poruszysz się, więc tylko ci, którzy stoją, będą mogli oddać strzał z pełną mocą.

Potrzebne materiały: 100 drewna, 75 fragmentów metalu, 2 liny
Amunicja: strzały
Blueprint: domyślny
Workbench: wymagany poziom 1


Informacje o sadzeniu roślin

Farmerzy dostali właśnie potężne nowe narzędzie. Dodany został panel informacyjny wyświetlający dane posadzonych roślin. Obejmuje on ich wiek, postęp wzrostu, nawodnienie i procentową wydajność. Teraz nie musisz już zgadywać jak radzą sobie twoje uprawy lub czy potrzebują wody.


Strażnicy Miasta Bandytów

W tym tygodniu rozpoczęto prace nad wprowadzeniem strażników do zbliżającego się monumentu – Miasta Bandytów. Ten nowy monument, który ma zostać dodany w przyszłym tygodniu, ma być yingiem dla placówek yang. Co to dokładnie oznacza?

Strażnicy Miasta Bandytów są w zasadzie jak naukowcy, ale wyglądają jak normalni ludzie. Nie będzie „bezpiecznej strefy”, a strażnicy zainteresują się wszystkimi kręcącymi się wkoło.

Podobnie jak w przypadku wszystkich funkcji w toku, to może ulec zmianie przed w prowadzeniem w przyszłym tygodniu.


Roślinność podwodna

Nurkowanie w Rust powinno być bardziej interesujące, ponieważ rozpoczęto prace nad podwodną roślinnością. Chociaż nie ma jeszcze wizualizacji, wygląda na to, że różne ulistnienia wkrótce zostaną dodane do podwodnych części mapy.


Bielizna artystyczna

Wygląda na to, że wkrótce do gry wkroczy nowy artykuł z odzieżą. Aktywa bieliźniarskie ruszyły pełna parą. Nie padło żadne słowo o tym, jak dokładnie i kiedy zostaną dodane, ale jak zawsze będziemy Cię informować.

Może ci się także spodobać

2 komentarze

Vidips 26 lipca 2018 - 17:47

Niby coś dziabnęli, ale szału ni ma :/

Odpowiedz
Slay3r 31 lipca 2018 - 12:39

teraz będzie o wiele lepiej z hodowlą roślin

Odpowiedz

Zostaw Komentarz