Rust – nowa broń, statek i inne

przez Bagasia
0 komentarzy

Jest to świeży miesiąc dla rozwoju Rust i po udanej aktualizacji w zeszłym tygodniu, zespół pracuje nad nową bronią, nowym wydarzeniem na serwerze, kilkoma poprawkami, a co najważniejsze optymalizacją!


L96 nadchodzi

Nowa broń jest już w drodze. L96 to wojskowy karabin snajperski ze scopem 8xUkończono model, materiały i siatkę kolizji w tym tygodniu, jest to ważny krok, by oglądać broń w grze.

Szczegóły dotyczące tej broni nie zostaną określone aż do faktycznego wdrożenia. To powiedziawszy, istnieje kilka prawdopodobnych możliwości: broni najprawdopodobniej nie będzie się dało stworzyć, najprawdopodobniej będzie wymagała amunicji 5,56 i będzie dostępna tylko za pomocą niewielu środków (może być to wydarzenie na serwerze).

Brak ustalonej daty, kiedy będziemy mogli bawić się tą nową bronią w grze, ale nie zdziwiłabym się, gdyby trafiła na aktualizację w przyszłym miesiącu. Jak zawsze, będziemy informować Cię o postępach.

Tymczasem oto, jak wygląda model. Kliknij tutaj by zobaczyć więcej.


Usprawnienia miasta bandytów

Najnowszy monument Rusta – po udanej premierze w zeszłym tygodniu – otrzymał kilka poprawek. W szczególności strażnicy Bandit są teraz bardziej reaktywni wobec materiałów wybuchowych. Ponadto, strażnicy zostali dodani do podstawowego poziomu.


Optymalizacja skórek

Wcześniej skiny ładowane były w locie, tak jak pojawiały się w grze. To nie było idealne, ponieważ powodowało ścinki w grze. W ciągu ostatnich miesięcy ten problem nasilił się ze względu na liczbę skórek dodawanych każdego tygodnia.

Na szczęście zamieniono to na metodę, w której wszystkie skórki ładowane są podczas głównej instalacji gry. Chociaż spowoduje to większy plik instalacyjny, powinno znacznie pomóc w problemach w grze.


Wydarzenie ze Statkiem Towarowym

Toczą się aktualnie prace nad sztuką, która ujawni się wraz z nadchodzącym wydarzeniem na serwerze – Statek Towarowy. Okrąża on wyspę Rust, niosąc naukowców i sprzęt, umożliwiając graczom zbliżanie się i wejście na pokład, by walczyć ze sobą i zabezpieczyć łupy.

Nie ma informacji o czasie wprowadzenia tego do gry, jednak Statek zajmuje wysoką pozycję na liście rzeczy do zrobienia, więc prawdopodobnie nastąpi to wcześniej niż później.


Inne rzeczy

  • Naprawiono uciążliwe grafiki RHIB na poziomie 300 shadera
  • Naprawiono dźwięk otoczenia
  • Naprawiono rozkładanie łodzi podczas użytkowania

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz