Rust – kontynuacja prac nad elektrycznością

przez Bagasia
0 komentarzy

Zespół starannie dodawał i ulepszał energię elektryczną w Rust. Wraz z mnóstwem innych rzeczy, zakres detektorów laserowych został zwiększony, a kontroler drzwi działa teraz zgodnie z zamierzeniami, gdy jest szybko włączany i wyłączany.

Dodano również kilka nowych obiektów elektrycznych. Jest to kontynuacja tematu, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich komponentów elektrycznych dostarczanych wraz z elektrycznością, sprawdź mój poprzedni wpis: Elektryczność w Rust!


Duży akumulator

Opcje magazynowania energii zwiększyły się w tym tygodniu dzięki dodaniu dużgo akumulatora. Podobnie jak mały akumulator, przechowuje on energię elektryczną po podłączeniu do źródła zasilania. Jak można się było spodziewać, duzy akumulator ma więcej pojemności niż młodsze rodzeństwo.


Komórka pamięci

Zaimplementowany został jednobitowy komponent pamięci masowej – dodatek, który otwiera kilka interesujących możliwości. Cytując opis: „wejście SET ustawi wartość 1, wejście CLEAR ustawia wartość na 0. Wyjście zapewni moc podłączoną, jeśli wartość wynosi 1, Odwrócone wyjście zapewni moc podłączoną, jeśli wartość wynosi 0. Jest to również znane jako D-Type Flip Flop.”


Oddział elektryczny

Oddział elektryczny jest nowym obiektem, który pozwala odciąć zasilanie od głównej linii o ustaloną liczbę. Kombinator źródeł Tam, gdzie Oddział dzieli zasilanie, Główny Kombinator łączy dwa źródła energii elektrycznej w jeden sygnał. Pomocne przy łączeniu razem baterii o niskim zużyciu energii lub paneli słonecznych w celu uzyskania większej mocy wyjściowej.


M39 nadchodzi

By uświetnić Rusta dodano najnowszą broń. Tom publikując ją na swojej stronie ArtStation, dodał kilka renderów i wideo:

Nie wiadomo dokładnie, kiedy zostanie ona dodana, ale nie zdziwiłabym się, gdyby ukazała się już 6 grudnia.


Inne rzeczy

  • Prace nad platformą wiertniczą są kontynuowane
  • Optymalizacje i ulepszenia AI
  • Dodano szkodliwe wyzwalacze do wind, więc zginiesz, gdy cię zmiażdżą

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz