Rust – elektryczność nadchodzi!

przez Bagasia
0 komentarzy

W tym tygodniu utworzono nową gałąź o nazwie „elektryczność”. Rozumiemy pod tym wiele podzespołów elektrycznych, detektorów, laserów, poduszek ciśnieniowych, kontrolerów drzwi i światła. Trwają również prace nad rozmieszczeniem bramek logicznych, takich jak timery, splittery, obiekty warunkowe.

W sumie wygląda na to, że zespół pracuje nad uzyskaniem w przyszłości energii elektrycznej. Nie jest to jeszcze funkcjonalne, jednak kładzie się duży nacisk, aby jak najszybciej połączyć się w tym miejscu. Będziemy mieli pełny spis elektryczności krótko po tym wydarzeniu i będziemy na bieżąco informować Cię przez cały miesiąc w miarę rozwoju nowości.


Cząsteczki balonu

Naprawiono również szczegóły balonów. Chodzi o cząsteczki, które wypadają po zniszczeniu balonów. Chociaż zmiana nie ma wpływu na rozgrywkę, zauważysz nieco inne efekty wizualne.


Prace nad Platformą Wiertniczą

Trwają prace nad nową Platformą Wiertniczą na morzu. Chociaż nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych wizualizacji związanych z tym, wydaje się, że poczyniono pewne postępy, co oznacza, że ​​możemy zobaczyć ten nowy monument w grze już w grudniu.

 

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz