Rust – balony, nowa animacja karabinu i poprawki Statku Towarowego

przez Bagasia
0 komentarzy

W związku z problemami w działaniu strony dzisiaj zostaje zamieszczony update z poprzedniego tygodnia. Jutro opublikowane zostaną informacje dotyczące bieżących zmian.

Balon na gorące powietrze

Zgadza się! Balon na gorące powietrze znajduję się w jednej z planowanych gałęzi rozwoju Rust. W tej chwili nei robi nic innego jak tylko unosi się w powietrzu po zespawnowaniu go, więc wiele jego funkcji wciąż jest w fazie rozwoju.

Przywoływany komendą „spawn hotair” w konsoli, balon szybko unosi się w niebo, podróżując losowo na boki i coraz wyżej, aż do nieuniknionego POP! Żartuję, po prostu despawnuje się.

Oczywiście nie jest to jeszcze ostateczna forma. Według doniesień balon będzie dostępny w sprzedaży, ale także będziesz mógł go wykonać. Gdy już wejdziesz w posiadanie balonu będziesz mógł go umieścić, wejść na pokład i wylecieć do nieba!

Rozglądając się po wnętrzu, na jednej poręczy zobaczysz czerwony przycisk i kilka prowizorycznych przycisków na górze. Jak dokładnie będziesz latać balonem to się jeszcze okaże.

Koszt i inne szczegóły również są jeszcze niewiadomą. To powiedziawszy, zespół dołoży wszelkich starań, by uczynić postęp w tej dziedzinie, więc nie zdziwiłabym się, gdyby byli w pełni gotowi na zaprezentowanie balonu już 1-go listopada.


L-96

Najnowsza broń w grze, L-96 otrzymała swoją zachwycającą animację. Podobnie jak wszystkie inne bronie, po prostu naciśnij „b”, przytrzymując jeden, aby samemu się przekonać (po listopadowej aktualizacji).


Poprawki dotyczące Statku Towarowego

Po dodaniu w zeszłym tygodniu nowego wydarzenia uzyskało ono oczekiwane poprawki.

This commit has been marked private, so it is hidden

Co dokładnie ukrywają deweloperzy? Chociaż krążą wokół społeczności plotki, nie było oficjalnego słowa z Facepuncha o tym, co dokładnie wiąże się z tą pracą


Inne rzeczy

  • Impreza na Halloween rozpocznie się w tym tygodniu!
  • Prace nad sztuczną inteligencją
  • Możliwa aktualizacja do Unity

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz