Ring of Elysium – przedłużony 7 sezon + zapowiedź 8 sezonu

przez DeVel
0 komentarzy

7 sezon, który dobiega końca w Ring of Elysium, został jeszcze przedłużony do 9 kwietnia. Powodem przedłużenia są prace nad całkowicie nową mapą, która pojawi się wraz z premierą 8 sezonu. W czasie od 27 lutego do 9 kwietnia będą pojawiać się nowości w Ring of Elysium, tryb rozgrywki 4vs4 oraz implementacja nowego systemu oświetlenia, który można zobaczyć poniżej.

O nowej mapie – Vera

Vera jest usytuowana po wschodniej stronie Gór And. Pierwotnie, zasoby mineralne były podstawą ekonomii, przyciągającą sporą liczbę ludzi do zamieszkania tam. W związku z kończącymi się zasobami, ekonomia zaczęła upadać, a populacja zmniejszała się z każdym kolejnym rokiem. Vera stała się opustoszałą ziemią. Zaciszne miejsce Very przyciągnęło uwagę nieznanych jednostek specjalnych. Kolejnym wydarzeniem był ogromny wybuch, przez który spora ilość opadów radioaktywnych zaczęła spadać na strefę i szybko się rozprzestrzeniać.

Aby dostosować się do jałowego klimatu, nowe wyposażenie oraz pojazdy zostaną wprowadzone wraz z mapą.

Globalne oświetlenie czasu rzeczywistego

  • Zoptymalizowano Ring of Elysium poprzez implementację dynamicznego oświetlenia czasu rzeczywistego, które wprowadza bardziej realistyczne doświadczenie do gry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz