Ring of Elysium – prace twórców w kwietniu

przez DeVel
0 komentarzy

Poprzednie obietnice twórcy Ring of Elysium spełnili, wprowadzając m.in. klient 64 bitowy, który przyczynił się do wzrostu wydajności, mniejszego zużycia RAM oraz płynniejszej rozgrywki. W tym miesiącu zauważymy jednak znacznie większy skok wydajności.

Prace skupione nad – DX12

Twórcy pracują żeby jak najszybciej wydać DX12. Według nich ma się to stać bardzo szybko, a integracja DX12 do silnika gry drastycznie poprawi przyjemność z grania dla wszystkich.

Wybór 3D miejsca odrodzenia

W grze pojawi się w pełni interaktywny model 3D wyświetlający całość mapy i zastępując obecny wybór odrodzenia 2D. Mapa 3D wprowadzi więcej szczegółów terenu i pomoże wszystkim lepiej zdecydować o miejscu odrodzenia. Ponadto pojawi się losowe ustawienia zwiększające ilość przedmiotów w danej strefie, która będzie widoczna na początku gry dla wszystkich. Większe ryzyko, więcej nagród!

Aktualizacja zawartości Statku PIratów

Statek piratów, który pokazuje się tylko w czasie tajfunu miał początkowo być „easter eggiem”. Ale że każdy polubił statek, system zostanie ulepszony, pojawi się więcej ciekawych mechanik z nim związanych! Niedługo w aktualizacji zawartości, gracze będą mogli otrzymać pistolet skałkowy, gdy wejdą na pokład statku wraz z zagadkowymi przedmiotami dla prawdziwych piratów!

Zarys wyglądu pistoletu skałkowego

Podwodne poszukiwanie skarbów

Planami twórców jest możliwość stworzenia walki graczy pod wodą. Losowo będą pojawiać się pod wodą skarby i dostarczać wyposażanie poprawiające sprawnośc ruchową wraz ze specjalną bronią dla wszystkich!

Całkiem nowe bronie

W planach są 2 nowe SMG: Scorpion Evo 3 oraz P90 pod koniec miesiąca. W połączeniu z mobilnością lotni lub linki z hakiem, SMG będą bardzo przydatne w celu zaskoczenia przeciwników. Ponadto, gracze czują się znudzeni obecnym zielonym wyglądem mapy Europa. Twórcy będą poprawiać i optymalizować teren Europy, aby stał się bardziej różnorodny, kolorowy i realistyczny.

Poprawia sterowania pojazdami

Po zmianach związanych ze strzelaniem, twórcy teraz pracują nad poprawieniem sterowania pojazdami oraz fizyki. Wszystko po prostu będzie bardziej realistyczne. Pojazdy odgrywają również ważną rolę w grze i każdy mały szczegół może drastycznie zmienić rozgrywkę.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz