Ring of Elysium – nad czym pracują twórcy

przez DeVel
0 komentarzy

Ring of Elysium ciągle się rozwija i w niedalekiej przyszłości gra sporo się zmieni m.in. z racji wprowadzenia 64 bitowego klienta i DX12, a także skórek i ulepszonego antyaliasingu.

Tworzenie 64 bitowego klienta i DX12

Ring of Elysium jest tworzone przy użyciu młodego, autorskiego silnika: QuicksilverX. Nadal w działaniu silnika jest kilka niedociągnięć, ale zaletą używania tego silnika jest możliwość ulepszania i tworzenia zmian dla silnika dla określonych wymagań gry. Wraz z nową mapą Europą wiele nowych funkcji zostało wprowadzonych. W wyniku czego, gracze doświadczali częściej problemów z klientem, Ulepszenie silnika do DX12, co jest obecnie głównym priorytetem twórców ma przynieść ogólną poprawę w wydajności klienta, a 64 bitowy klient ma rozwiązać crashe klienta przez out of memory (brak pamięci). Jednakże, wdrożenie tej technologii zwykle pochłania wiele czasu, zespół pracuje ciężko za dnia i nocy, aby przyspieszyć proces tworzenia i dostarczyć 64 bitowego klienta i ulepszenie DX12, tak szybko jak to tylko możliwe.


Ulepszenia Antyaliasingu

Ulepszanie technologii Anty-Aliasingu jest kluczowe dla wyglądu graficznego gry. Twórcy już pracują nad wieloma optymalizacjami obecnego Anty-Aliasingu, ma to na celu zmienić grafikę w grze na bardziej płynną i subtelną.

Optymalizacja związana z TenProtect i uprawnienia administratora

Odnośnie wyskakującego okienka pozwolenia administratora, którego niektórzy gracze doświadczają, obecnie prace nad jego usunięciem są prawie ukończone i niedługo ten problem zostanie rozwiązany. Kontynuowana będzie optymalizacja TenProtect Anty-Cheat, aby zapewnić lepsze działanie przeciwko oszustom.


Czasowe Tryby Gry

Aby wszystko było świeże i ekscytujące, trwają prace nad kilkoma nowymi Czasowymi Trybami Gry! Te oszałamiające tryby mają zmieniać się co tydzień. Wstępnym planem jest otworzenie tych trybów o 4:00-6:00, 12:00-14:00, 20:00-22:00 (PST) w każdą sobotę i niedzielę.


Bronie, balans modyfikacji i nowe bronie

Wkrótce pojawi się aktualizacja poprawiająca kilka słabszych broni. Pojawią się także nowości zmieniające bardziej wygląd broni. Na przykład, pojawi się możliwość dołączenia celownika z kropką do Desert Eagla! Dodana zostanie całkowicie nowa broń: AK-15! Ta broń ma takie same cztery miejsca na ulepszenie jak M4A1, wraz z połączeniem zabójczej siły ognia dzięki amunicji 7.62mm. W pełni ulepszony AK-15 będzie absolutną bestią! Czy zwycięży nad M4A1 i zostanie nowym królem karabinów?Skórki Broni

Długo wyczekiwany system skórek do broni będzie najważniejszym krokiem w kierunku wzbogacenia możliwości zmian postaci po systemie akcesoriów i wyglądu pojazdów! Obecnie, zespół pracuje nad nowymi wyglądami, więcej informacji pojawi się niedługo nad tym systemem.


Zwiastun Postaci Sezonu Trzeciego

Przed końcem sezonu 2 nadal jest trochę czasu, niektórzy gracze już zaczęli snuć teorie o tym jak będą wyglądały kolejne Postacie Karnetu. Poniżej pierwszy zarys wyglądu nowej postaci sezonu 3.


Nadchodzące wydarzenia w grze

Wraz z dodawaniem nowej zawartości do świata Ring of Elysium, pojawi się także więcej rozrywek i wydarzeń w których mogą uczestniczyć gracze. Niedługo, pojawią się nowe wydarzenia w grze, które pozwolą także na zdobycie karnetu sezonu 3, ZA DARMO! Każdy może mieć zabawę uczestnicząc w tych wydarzeniach i wygrać unikalne nagrody.


Pierwsze międzynarodowe wydarzenie eSportowe

Pierwsze wydarzenie eSportowe z Ring of Elysium będzie miało miejsce w Bangkoku, w Tajlandii na początku kwietnia tego roku. Piętnaście profesjonalnych drużyn ROE z każdego regionu na świecie zostanie zaproszonych, aby rywalizować na najwyższym poziomie na Wyspie Europa! Przygotowywania szczegółów tego wydarzenia są w pełnym ruchu – ogłoszenie wkrótce!


Podsumowując, plany twórców są ambitne i popularność gry na pewno się sporo zwiększy dzięki takim zmianom jak aktualizacja silnika, skórki (o ile będzie dało się za darmo zdobyć) i poprawa anty-aliasingu.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz