Rekrutacja
Rekrutacja

Miesiąc październik nie może obyć się bez obowiązkowej dostawy tytułów od Sony dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Na kanale YouTube PlayStation Access pojawił się materiał, w którym przedstawione zostały produkcje dostępne już od 5 października 2021r.

Mortal Kombat X (PS4)

Zapowiedź tego tytułu w nadchodzącym rozdaniu gier w ramach abonamentu PS Plus wywołała niezadowolenie wśród graczy. Bijatyka od NetherRealm Studios jest bowiem dostępna w PlayStation Plus Collection na PS5, a i sam tytuł ma już dobre 6 lat na sinym od brutalnych ciosów karku. Dostępność części z liczbą 11 w tytule z pewnością ucieszyłaby niemałą grupę fanów uznanych bijatyk, jednak obecność poprzedniej odsłony w nadchodzącym rozdaniu wygląda nieco nieprzemyślanie. Jeśli jednak któryś z posiadaczy PS4 nie zdołał do tej pory ograć ciepło przyjętego Mortal Kombat X, to będzie mieć ku temu dosyć dobrą okazję już za kilka dni.

Mortal Kombat X
Źródło: NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment

PGA Tour 2k21 (PS4)

W sierpniowym rozdaniu jednym z tytułów dostępnych w ramach abonamentu PS Plus był Tennis World Tour. Sony w tym miesiącu powraca z kolejną grą reprezentującą niszowy (choć wszystkim dobrze znany) sport, którym jest golf. PGA Tour 2K21 jest jedną z gier spod skrzydła wydawnictwa 2K, które zagarnęło spory kawałek tortu spośród wielu dziedzin sportowych. Choć opinie recenzentów na portalu Metacritic ukazują grę w raczej pozytywnym świetle, to jest ona na tyle mało znana, że trudno pokusić się o jednoznaczne stwierdzenie opisujące ogólne przyjęcie tej produkcji na świecie. Jeśli jednak ktoś szuka dosyć osobliwych wrażeń podczas rozgrywki w symulator golfa, to pozycja ta powinna być ciekawym wyborem do sprawdzenia.

PGA Tour 2k21 PS Plus
Źródło: HB Games / 2K Sports

Hell Let Loose (PS5)

Na końcu październikowego zestawienia po raz kolejny znajduje się gra, która swoją premierę na konsoli Sony będzie mieć w momencie rozpoczęcia rozdania w ramach abonamentu PS Plus. Drugowojenna strzelanka jaką jest Hell Let Loose zdążyła się już sprawdzić na komputerach osobistych wielu graczy na świecie, którzy docenili realizm starć, jakie oferuje gra. Brak celownika, hierarchia wśród żołnierzy czy różne stopnie odniesionych ran sprawiają, że entuzjaści naturalistycznego przedstawienia wojennych bitew tak chętnie sięgają po ten tytuł.

Hell Let Loose PS Plus
Źródło: Black Matter / Team17

Przypominamy, że do 5 października wciąż można odebrać produkcje z wrześniowego rozdania gier w ramach abonamentu PS Plus. W tym artykule znajdziecie informacje o wspomnianych tytułach.

Po więcej newsów, recenzji oraz tekstów publicystycznych ze świata gier zapraszamy na gaminguniverse.pl. Polecamy także śledzić nasze media społecznościowe, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach.

Źródło grafiki wyróżniającej: Black Matter / Team17

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Copyright © 2022 – GamingUniverse.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu poprawienia jakości przeglądania strony. Możesz zawsze z nich zrezygnować Akceptuj Czytaj więcej