Czy premiera Sons of the Forest zostanie opóźniona? Nowe informacje od twórców

Premiera Sons of the Forest to wydarzenie, na które z pewnością czeka wielu fanów pierwszej części gry. Twórcy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że gra ujrzy światło dzienne 23 lutego 2023 roku. Dobra wiadomość jest taka, że gra wyjdzie na czas, ale… no właśnie zawsze jest jakieś „ale”. Gra wyjdzie na czas, jednak początkowo będzie dostępna w wersji early access.

Wiadomość od twórców niewątpliwie zmartwi część społeczności. Każdy wierny fan z pewnością doskonale pamięta jak wiele błędów i niedociągnięć posiadał na początku The Forest. Gra znajdowała się też we wczesnym dostępie przez długi czas. Nic więc dziwnego, że informacja odnośnie early access w drugiej części gry może pozostawiać wątpliwości, co do jej stanu w dniu premiery. Szukając pozytywów w tej sytuacji – gra przez to, że jest nieukończona może być dostępna w niższej cenie. Deweloperzy wspominają również, że gra od dnia jej wydania będzie dostępna zarówno w trybie multiplayer jak i singleplayer.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na dzień premiery Sons of The Forest i mieć nadzieję, że gra będzie prezentowała się tak dobrze jak na opublikowanych dotychczas zapowiedziach.

Po więcej newsów, recenzji oraz tekstów publicystycznych ze świata gier zapraszamy na gaminguniverse.plPolecamy także śledzić nasze media społecznościowe, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach.

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznamy twoją opinię, zostaw komentarzx
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)