Paranoid nową, polską grą twórców Agony

przez DeVel
0 komentarzy

Nową grą twórców z Madmind Studio będzie gra PARANOID i nie będzie miała nic wspólnego z Agony, poza tym, że gatunek będzie ten sam. Liczymy, że tym razem rodzima produkcja odniesie sukces, o ile znowu nie pojawią się kwestie związane z cenzurą gry. No bo jak Agony miało stać się hitem, gdy w grze o gatunku survival-horror trzeba było wprowadzić cenzurę…

Tym czasem, developerzy nie odpoczywają i już zapowiedzieli nową grę, która jest już tworzona od jakiegoś czasu – PARANOID.

PARANOID będzie grą o charakterze survival-horror łączącą mroczną, psychologiczną fabułę z dynamiczną i brutalną rozgrywką. Gra pojawi się na Steam, o konsolach na razie nic nie wspomniano.

O czym będzie PARANOID?

Gra opowie historię Patricka Calmana, 31 letniego mężczyzny, który stracił całą swoją rodzinę w dziwnych okolicznościach. Jego rodzice zmarli nagle, a jego siostra zaginęła. Trauma w połączeniu ze smutkiem spowodowanym utratą ukochanych zniszczyła psychikę Patricka. Jego własny dom stał się więzieniem.
Pewnego dnia Patrick otrzymuje telefon, a głos zdaje się należeć do jego siostry. 13 lat po zniknięciu, zapowiada, że wróci. Aby dowiedzieć się prawdy, Patrick będzie musiał opuścić swoje dotychczasowe życie w odosobnieniu i narazić się na straszne doświadczenia, które postawią go na krawędzi szaleństwa.

Premiera gry, nie jest jeszcze ogłoszona, ale pojawił się już trailer i wszystko wygląda bardzo ciekawie.

Trailer PARANOID

 

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz