Optymalizacja i wiele więcej!

przez Bagasia
0 komentarzy

Ulepszenia wydajności

Zespół pracuje nad optymalizacją zarówno dla klientów, jak i serwerów. Plik dziennika EAC został ustawiony tak, aby usuwał się podczas uruchamiania każdego serwera, ponieważ jego popularność wzrosła na dużych serwerach, co mogło być potencjalnym źródłem słabej wydajności.

Ogólnie rzecz biorąc uznać można, że wydajność skoczyła o około 30%.

To nie tylko ulepszenia serwerów – grano z różnymi rzeczami po stronie klienta, aby poprawić wydajność gracza. Chociaż trudno jest poznać pełny zakres tych optymalizacji, dopóki nie zostaną uruchomione i działają na pełnym serwerze, to cieszę się, że twórcy pracują nad wydajnością i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć to w akcji.


Praca nad Minicoptorem

W tym tygodniu poświęcono więcej uwagi najnowszemu pojazdowi powietrznemu w Rust. Minicoptor, choć wciąż w oddzielnym oddziale, wydaje się prezentować całkiem ładnie. Wygląda na to, że pojawi się w następnej aktualizacji 7-go lutego. Bądź na bieżąco przez następne dwa tygodnie, aby uzyskać więcej informacji na temat tego ekscytującego nowego dodatku.


Postępy Platformy Wiertniczej

W tym tygodniu nowy monument na wodzie otrzymał pewne poprawki. Platforma Wiertnicza na teraz sprawny loot, Naukowców ze sprawną sztuczną inteligencją, a nawet puzzle elektryczne opierające się na drzwiach i kartach. Monument znajduje się wciąż w oddzielnej gałęzi, szczegóły na temat monumentu są wciąż nieznane. Jak zawsze, zapewnimy pełny przegląd, gdy ten nowy monument zostanie połączony z oddziałem tymczasowym.


Woda 4

Prace nad tą gałęzią rozpoczęły się od nazwy „water4”. Chociaż nie widzieliśmy żadnych przykładów zmian z pierwszej ręki, to społeczność wspomina o budzeniu się na łodzi, pianie powstającej przez napęd łodzi a nawet o nowych rodzajach fal. Niestety brak jakichkolwiek pewnych informacji na ten temat, jeśli przejdzie on do aktualizacji z lutego, to damy Ci o tym znać.


Inne rzeczy

  • Aktualizacja oświetlenia w Tunelach Wojskowych
  • Aktualizacja EAC SDK
  • Możliwe jest teraz podniesienie płyty naciskowej

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz