Nadchodzi czas jesiennej wyprzedaży Steam 2020

przez Paprotka
0 komentarzy

Wyprzedaże to z pewnością okres, który gracze kochają najbardziej. Nie dość, że można sporo zaoszczędzić, to również poznać nowe i ciekawe tytuły. Obecna będzie trwała od 25 listopada aż do 1 grudnia. Jak co roku odbędzie się również nominacja do nagród Steam.

Kategorie w jakich możecie nominować gry są następujące:

  • „GRA ROKU”
  • „GRA VR ROKU”
  • „OWOC MIŁOŚCI”
  • „RAZEM RAŹNIEJ”
  • „ZNAKOMITY STYL WIZUALNY”
  • „NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA ROZGRYWKA”
  • „NAJLEPSZA GRA, W KTÓREJ JESTEŚ DO BANI”
  • „NAJLEPSZA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA”
  • „GRA ZE ZNAKOMITĄ FABUŁĄ”
  • „USIĄDŹ I ZRELAKSUJ SIĘ”

Poza okazaniem wsparcia i aprobaty twórcom waszych ulubionych gier, wy również na tym skorzystacie. Za wykonanie wszystkich zadań otrzymacie odznakę oraz 100 PD.

W sklepie punktów również pojawiły się nowości. Te jesienne, niezwykle barwne ramki i tło z pewnością ożywią niejeden profil:

Poza przecenami słynnych serii takich jak, np: Tomb Raider, Wolfestein, Call of Duty, Grand Theft Auto czy The Sims na przecenach jest też sporo mniej znanych, aczkolwiek tak samo dobrych gier.

Przedstawię więc wam moje zestawienie top 3 gier idealnych na jesień, które są na promocji:

Jest to gra stworzona przez studio Campo Santo i wydana przez Panic Inc. Ukazała się 9 lutego 2016. Wyruszasz do nowej, niesamowitej i zupełnie nie rutynowej pracy w środku lasu. Zewsząd tylko góry, drzewa i ty siedzący w wielkiej wieży obserwacyjnej niczym średniowieczna księżniczka. Wcielasz się w rolę strażnika, którego zadaniem jest dbanie o okolice i zgłaszanie wszystkich podejrzanych incydentów. Jest to raczej spokojna gra, w której można podziwiać piękny świat oraz zagłębić się w opowiadaną historię. Została przeceniona z ceny 71.99 zł na 17.99 zł.

Firewatch na Steam

Emocjonalna produkcja z urzekającą, bajkową grafiką. Jej premiera odbyła się 14 września 2017, wydawcą tej gry jest David Wehle. Fabuła przeplata równolegle historie dwóch istot: człowieka i zwierzęcia. Człowiekiem jest mężczyzna wspominający swoją trudną relację z ojcem, a zwierzęciem lis, który poszukuje swej rodziny. Eksplorując ten wirtualny świat jako lis natkniecie się na przedmioty z życia bohatera. Całość ubogacona jest fantastyczną ścieżką dźwiękową. Gra jest prosta i stosunkowo krótka, jednak niesie ze sobą wiele cennych i życiowych wskazówek. Obecnie kosztuje jedynie 10.79 zł.

The First Tree Game | PS4 - PlayStation

Opracowana przez studio Mountains i wydana przez Annapurna Interactive 14 lutego 2018 r. To krótka, ciekawa, prosta i sentymentalna gierka o życiu i o miłości. Oprawa graficzna potrafi diametralnie się zmieniać, w zależności od przeżywanych przez bohaterów emocji. Z ciepłych odcieni przeskakuje w jednym momencie w czerń. Posiada ciekawy sposób prezentacji. Rozmowy przedstawione są jako puzzle, które z początku trudne – zawierają mnóstwo elementów. Z czasem jednak, gdy nawiążemy nić porozumienia z drugą osobą zaskakująco łatwe. Wzruszenie i smutek to z pewnością emocje, jakich dostarczy wam ta produkcja. Jej cena to tylko 13.19

Why you should play Florence: a video game about falling in love

Ja z pewnością skorzystam z tak świetnych okazji, a czy wy zakupiliście jakąś grę lub może planujecie zakupić?

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz