Mount & Blade II: Bannerlord – już niedługo we Wczesnym Dostępie

przez Michal
0 komentarz

Mount & Blade II: Bannerlord to bardzo długo wyczekiwana kolejna część uznanego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Gra, w której akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami dobrze nam znanymi z poprzedniej odsłony, ukazuję pokaźny system walki i jeszcze bardziej szczegółowy świat Calradii. Walcz jako poddany wasal bądź na własną rękę podejmij walkę a wszystko po to, by zdobyć władzę.

Mount & Blade II oparty jest na połączeniu kilku elementów gier strategi, akcji oraz RPG. Gra posiada multum plusów, które umilają rozgrywkę, a są to m.in: Gigantyczny otwarty świat, Sporo frakcji z którymi możemy współpracować lub po prostu z nimi walczyć! Graj, Eksploruj, napadaj, podbijaj i umacniaj swoją drogę do chwały w rozległym kontynencie Calradia, zdobywając po drodze przyjaciół i wrogów. Stwórz własną armię i poprowadź ją do bitwy, dowodząc i walcząc wraz ze swoimi żołnierzami w samym środku akcji.

Przewidywana premiera gry we wczesnym dostępie już 31 marca 2020! Możesz być na bieżąco z wszelkimi ogłoszeniami o wydaniu, śledząc nasze kanały mediów społecznościowych lub dołączając do naszej społeczności Facebook. Więcej informacji na temat wersji Early Access można znaleźć na stronie sklepu Steam lub na oficjalnej stronie Taleworlds.com.

0

Może ci się także spodobać