Mount & Blade II: Bannerlord – już niedługo we Wczesnym Dostępie

przez Michal
0 komentarzy

Mount & Blade II: Bannerlord to bardzo długo wyczekiwana kolejna część uznanego połączenia symulatora średniowiecznej walki i gry RPG, Mount & Blade: Warband. Gra, w której akcja toczy się 200 lat przed wydarzeniami dobrze nam znanymi z poprzedniej odsłony, ukazuję pokaźny system walki i jeszcze bardziej szczegółowy świat Calradii. Walcz jako poddany wasal bądź na własną rękę podejmij walkę a wszystko po to, by zdobyć władzę.

Mount & Blade II oparty jest na połączeniu kilku elementów gier strategi, akcji oraz RPG. Gra posiada multum plusów, które umilają rozgrywkę, a są to m.in: Gigantyczny otwarty świat, Sporo frakcji z którymi możemy współpracować lub po prostu z nimi walczyć! Graj, Eksploruj, napadaj, podbijaj i umacniaj swoją drogę do chwały w rozległym kontynencie Calradia, zdobywając po drodze przyjaciół i wrogów. Stwórz własną armię i poprowadź ją do bitwy, dowodząc i walcząc wraz ze swoimi żołnierzami w samym środku akcji.

Przewidywana premiera gry we wczesnym dostępie już 31 marca 2020! Możesz być na bieżąco z wszelkimi ogłoszeniami o wydaniu, śledząc nasze kanały mediów społecznościowych lub dołączając do naszej społeczności Facebook. Więcej informacji na temat wersji Early Access można znaleźć na stronie sklepu Steam lub na oficjalnej stronie Taleworlds.com.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz