Miscreated od teraz w pełnej wersji 1.0

przez DeVel
0 komentarzy

Miscreated wraz z wersją 1.0 opuściło Wczesny Dostęp i teraz jest w fazie Beta.  Wszystkie planowane zmiany w grze zostały wprowadzone wraz z pełną wersją. Gra będzie nadal rozwijana i optymalizowana przez twórców. Aktualizacja 1.0 w skrócie wprowadza ponad 100 broni, 15 rodzajów pojazdów, 12 rodzai AI, 19 wzorów pogodowych, 100 skórek, 700 różnych ubrań, 400 części budowania bazy i setki innych przedmiotów związanych z grą.

W wersji 1.0 Miscreated jedzenie zostało ulepszone, aby dawać więcej opcji rozgrywki i głębi. W związku z ich wiekiem, wszystkie stare przedmioty, które znajdziesz w grze (pakowane jedzenie, butelki z wodą, napoje) najprawdopodobniej nie będą nadawały się do spożycia i możesz zachorować od nich, zatruć się lub napromieniować. Upewnij się zanim coś zjesz. Przedmioty znalezione w bunkrach i pod ziemią były chronione przed następstwami wojny.

Eksplorując świat możesz natknąć się na tabletki oczyszczające wodę. Drugim sposobem jest osiedlenie się i stworzenie oczyszczalni wody.

Możesz także stworzyć kolektor wodny, który oczyści wodę, gdy pada deszcz. Co do jedzenia, jedynymi sposobami pozyskania poza znalezieniem w bezpiecznych miejscach jest polowanie na zwierzęta lub uprawa roślin.

Premierowy trailer pełnej wersji Miscreated

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz