Metro Exodus nie pojawi się prędko na Steam… lecz na Epic Games Store

przez DeVel
0 komentarzy

Kto by pomyślał, że ktoś będzie w stanie podjąć się walki przeciwko najpopularniejszej platformie z grami jaką jest Steam. Epic Games porozumiało się z Deep Silver, które przekaże za sprzedaż 88% zysku twórcom. O tym jak powiedzie się sprzedaż Metro Exodus w Epic Games Store można jedynie snuć domysły, niewykluczone, że pomimo mniejszej prowizji, to sprzedaż będzie mniej opłacalna niż jakby to było na Steam.

Osoby, które zamówiły grę na Steam przedpremierowo otrzymają ją, jednak raczej nie mają na co liczyć z aktualizowaniem. Jak to się zdarza dopiero po premierze naprawiane są błędy, oby w Metro Exodus nie było jakichś poważnych. Jeśli ktoś jest wytrwały to może czekać na Metro Exodus na Steam, które pojawi się dokładnie za rok. Oby cena chociaż nie była taka jak gdyby to była dopiero premiera…

Przypominamy, że premiera Metro Exodus odbędzie się 15 lutego 2019 na PC, Xbox One oraz PS4.

Plany gry w Metro muszę niestety odłożyć. Nie jestem fanem Fortnite i nie ciągnie mnie przez to do Epic Games Store, a że lubię mieć wszystko uporządkowane, to tym bardziej nie widzi mi się przełączanie lub używanie dwóch programów z grami. Ciekawe, jakie kroki podejmie teraz Steam.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz