Left Alive – nowy survival od Square Enix

przez Bagasia
0 komentarzy

Left Alive to zupełnie nowa survivalowa strzelanka singleplayer od studia Square Enix, odpowiedzialnego chociażby za Final Fantasy, serię Tomb Raider, Just Cause, czy też Life Is Strange.

Deweloperzy weterani, Toshifumi Nabeshima (reżyser, seria Armored Core), Yoji Shinkawa z KOJIMA PRODUCTIONS (projektant postaci, seria METAL GEAR SOLID) i Takayuki Yanase (mech designer, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X) połączyli siły aby stworzyć ciemny, wyjałowiony świat LEFT ALIVE.

Fabuła

Left Alive opowiada ludzką historię o przetrwaniu z perspektywy trzech różnych bohaterów.  Akcja dzieje się w pogrążonym w niszczycielskiej inwazji, rozdartym wojną Novo Slava w 2127 roku.


Doświadcz ogromnej przepaści jaka dzieli ludzi i maszyny. Walcz przeciwko potężnie uzbrojonym oddziałom, pojazdom opancerzonym i wysokim mechom.

Wybierz swój styl gry: weź udział w burzliwych bitwach lub inteligentnie eliminuj swoich przeciwników z ukrycia. Ustaw pułapki, zbieraj i wytwarzaj materiały eksploatacyjne, aby przetrwać podczas eksploracji zniszczonego miasta spustoszonego przez okrucieństwa wojny.

Odkryj cała historię wojenną oczami trzech różnych postaci. Podczas przechodzenia przez grę doświadczysz wielu sytuacji, w których będziesz musiał dokonywać wyborów. Pomimo, że zakończenie gry jest jedno, ścieżek do niego prowadzących jest wiele. Od twoich decyzji zależy jak nastawieni będą do ciebie ludzie, których spotkasz i co się wydarzy. Przed tobą wiele odważnych wyborów z desperackimi konsekwencjami.


Gra dostępna będzie na PC (Steam – 249,90 zł) PlayStation (PlayStation Store – 249,00 zł) 5-go marca 2019.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz