Last Oasis – polski wędrowny survival

przez Bearowata
0 komentarzy

Last Oasis to gra polskiego studia Donkey Crew, polegająca na survivalu w wersji multiplayer. Rozgrywka koncentruje się na przetrwaniu w postapokaliptycznym środowisku.

Ziemia w wyniku kataklizmu przestała się obracać, co podzieliło klimat planety na 3 strefy z czego tylko 1 umożliwia przetrwanie. Ten jedyny obszar ciągle się przemieszcza, a z nim zbudowane przez ludzi miasto. Komu nie udało się zamieszkać w tej cywilizacji, przyłączył się do jednego z klanów – klany mieszkają w oazach, które umożliwiają przetrwanie. Oazy są także celem ruchomego miasta, które wysyła swoich mieszkańców ( w tym nas), aby zdobyć surowce.

Gracz musi pozostać w ciągłym ruchu, aby trzymać się blisko miasta, może budować własne małe obozy, a także specjalne, duże maszyny – wszystko zależy od tego, jak wiele surowców udało ci się zdobyć. Same oazy różnią się od siebie, każda ma mieć swój własny niepowtarzalny klimat. Dodatkowo rozbudowany system handlu bez narzuconego przez twórców schematu i nowy postapokaliptyczny świat stoi otworem.

Premiera Last Oasis planowana jest na pierwszy kwartał obecnego roku.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz