Koszulki, plecaki, etui… – oficjalny sklep twórców gry Among Us już otwarty

przez Paprotka
0 komentarzy

Innersloth to twórcy gier takich jak: The Henry Stickmin Collection , Dig2China oraz absolutnego hitu ostatnich czasów – perełki jaką jest gra Among Us. Jest to psychologiczna i zabawna gra o kolorowych ludzikach mieszkających w kosmosie. Gracze wcielają się w zwykłych członków załogi wykonujących proste zadania, lecz nie wszyscy są uczciwi. Jeden lub kilku z nich należy do grona zdrajców mających za zadanie w sprytny sposób, często uciekając się do manipulacji i kłamstw, dokonać sabotażu lub wybić niewinnych współtowarzyszy. Gra została wydana już jakiś czas temu, jednak jej popularność stale rośnie. Twórcy wykorzystali tę okazję i otworzyli swój własny sklep. To kolejny odważny krok i zapewne świetny ruch marketingowy. Sklep dostępny jest pod tym adresem https://store.innersloth.com i możecie zakupić w nim najróżniejsze rzeczy związane z grą Among Us takie jak, np:

Ubrania:

Among Us: Mini Crewmate Pocket Tee (Adult, Black)
Among Us: Shhh! Crew(mate) Socks (Red)
Among Us: Crewmate Task Parade Tee (Adults, Pink)

Torby:

Among Us: Crewmate Backpack (Yellow)
Among Us: Ejected Tote
Among Us: "Who Could Have Done This?" Backpack (Blue)

Etui na telefon:

Among Us: Crewmate Space Party iPhone 12 Case (Clear)
Among Us: Welcome to The Skeld Phone Case
Among Us: Shhh! - Phone Case (Lime)

Akcesoria:

Among Us: Impostor Incognito Laptop Sleeve
Among Us: "Me, the Impostor? Lol." Notebook
Among Us: Crewmate Space Party Fleece Blanket
Among Us: A-Mug-Us Mug

Z najnowszego wpisu na oficjalnym Twitterze deweloperów wyczytać możemy, że twórcy są bardzo wdzięczni fanom za ich zainteresowanie oraz, że planują wprowadzić do sklepu inne produkty. Będą to między innymi: pluszaki, czapki, przypinki oraz przedmioty z gry The Henry Stickmin Collection.

Moim zdaniem wszystkie produkty są przeurocze i dodatkowo niektóre z nich bronią się humorem. Sprawia to, że mam ochotę coś kupić, jednak niestety cena trochę mnie odstrasza. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zakupicie coś z oficjalnej strony twórców?

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz