Hurtworld: od sukcesu do porażki

przez thecarlq02
0 komentarzy

Niewątpliwie Hurtworld był jedną z popularniejszych gier survival na przełomie 2015\2016 roku, kiedy wielu popularnych YouTube’rów mocno wypromowało grę. Dlaczego w chwili obecnej gra w nią średnio 600 osób?

Hurtworld został wydany 4 grudnia 2015 roku. Od tamtego czasy minęło już sporo czasu.  Na początku gra cieszyła się dużą popularnością, głównie została wypromowana  przez polskiego YouTube’ra : Isamu.

Dlaczego Hurtworld w tak krótkim czasie straciło tyle graczy? Niestety, po wyjściu wersji v2 (ulepszonej wersji v1) wiele osób przestało grać w Hurtworld’a, gdyż Bankroll Studios przestało wydawać kolejnych aktualizacji do wersji V1 a  zaczęło skupiać się tylko na wersji  V2.  Większość graczy wolała grać na starszej wersji (lepsza optymalizacja).  Także wielu graczy przerzuciło się na nowszą, lepszą grę survival: Rust.

Co jest złego w wersji V2 ?

Szczerze: osobiście wolę wersję V2, gdyż jest po prostu ciekawsza. Więcej itemów, ogromne, zmieniające się co kilkanaście update’ów mapy, ulepszenia na bronie, narzędzia, mnóstwo innowacji w porównaniu do wersji  V1. Rozumiem zarzuty graczy, czasami  wersja v2 chodzi opornie nawet na dobrym sprzęcie. Ale co najważniejsze: gra jest ciągle wspierana przez twórców (aktualizacje co 1-2 tygodnie). W przyszłości twórcy mają dodać helikoptery, skórki na bronie oraz nowe pojazdy.  Gra naprawdę ma potencjał, bardzo serdecznie polecam wam zagrać w nią.

 

Strona gry Hurtworld:

https://hurtworld.com/

 

Strona gry na Steam:

https://store.steampowered.com/app/393420/Hurtworld/

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz