Halloween w Rust!

przez Bagasia
0 komentarzy

Zapraszam do obejrzenia podsumowania Halloweenowego update’u w formie wideo :)


Strachy na Wróble!

Podobnie jak NPC Mordercy z zeszłorocznej imprezy Halloween, Strachy na Wróble pojawiają się teraz na mapie! Nie tylko fajniej wyglądają, ale mają też więcej zbroi i lepszą broń niż ich poprzednicy. Rzucają też granaty z puszek i widły.

Jeśli chodzi o drop ze Strachów na Wróble, to po zabiciu upuszczają oni przedmioty jak te znajdowane w beczkach, jak i kilka nowych wymienionych poniżej (w tym torby z lootami na Halloween). Podczas podróży wciąż znajdziesz kilku naukowców NPC, ale wygląda na to, że większość z nich została zastąpiona lub zabita przez nowe NPC.


Nowe przedmioty

Do tego wydarzenia dodano wiele nowych przedmiotów. Wiele z nich to domyślne BP, jednak niektóre trzeba będzie kupić w sklepie z przedmiotami lub znaleźć w łupach na mapie. Pamiętaj, że wiele z tych przedmiotów wciąż wymaga bilansu, więc możesz spodziewać się pewnych zmian.


Halloweenowe Torby

Upuszczane przez Strachy na Wróble, Halloweenowe Torby można rozpakować i otrzymać różnorodne gadżety. Znajdziesz tam coś z granatów, naboi do strzelby, wysokiej jakości metalu, strzelby z podwójną lufą i mnóstwa innych przedmiotów.

Lokalizacja: łupy ze Strachów na Wróble
Przykładowe przedmioty: strzelba z podwójną lufą, 5 pocisków do strzelby, 15-23 sztuk metalu wysokiej jakości, 3 granaty F1, chusta Stracha na Wróble, drewniany krzyż, nagrobek, mały zestaw świeczek, duży zestaw świec, kostium beczki


Kostium beczki

Z okazji Halloween pojawił się nowy kostium. The Barrel Costume pozwala ci ubrać się jak – zgadłeś – beczka. Widok jest ograniczony podczas noszenia przebrania, ale świetnie nadaje się do ukrywania, ponieważ możesz przykucnąć i wyglądać jak beczka umieszczona na ziemi. Ten przedmiot nie jest możliwy do znalezienia w BP, zdobędziesz go tylko od Strachów na Wróble.


Nóż rzeźniczy

Zasadniczo klon noża z kości, nóż rzeźniczy jest tanią bronią dobrą do rzucania i zbierania. Znajdziesz ten przedmiot w łupach Strachów na Wróble.


Widły

Podobnie jak włócznia, widły mają długi zasięg ataku i mogą zostać rzucone na twoich wrogów. Znajdziesz ten przedmiot w łupach Strachów na Wróble.


Przeklęty Kocioł

Przybyła kolejna upiorna forma ogniska. Przeklęty Kocioł emituje zielony blask i odgłosy bulgoczące, gdy świeci. Dostępna w sprzedaży w sklepie z przedmiotami za 3,99 USD.


Mały zestaw świeczek

Nadeszło nowe tanie źródło światła! Mały zestaw świeczek nie wymaga zużycia paliwa, ale wypala się i znika po wypaleniu. Można je znaleźć w Halloweenowych Torbach.


Duży zestaw świeczek

Podobnie jak w Małym Zestawie Świeczek, Duży Zestaw Świec emituje światło bez paliwa. Można je znaleźć w Halloweenowych Torbach.


Sierp

Klon Metalowej Siekiery. Sierp można znaleźć w dropie ze Stracha na Wróble.


Cmentarne Ogrodzenie

Możesz teraz zbudować własny cmentarz za pomocą sprawdzonego nowego Ogrodzenia Cmentarnego. Nie tylko możesz wyznaczyć, gdzie pochowani są twoi zmarli, ale te ogrodzenia mogą się przydać podczas PvP. Stackują się do 10, mogą być szybko rozmieszczone i pozwalają strzelać przez żelazne pręty (przez większość czasu).

Nie ma dostępnych blueprintów na ten przedmiot. Możesz go znaleźć w łupach ze Strachów na Wróble.


Fogger-3000

Kolejny przedmiot bez BP, Fogger-3000 wygląda i zachowuje się jak wytwornica dymu, którą wynajmujesz w sklepie z zaopatrzeniem. Pracując na paliwie niskiej jakości, tworzy dużą ilość dymu, można go włączać i wyłączać, a nawet ma tryb wykrywania ruchu.

Przedmiot dostępny jest w sklepie za 5,99 USD.


Upiorny Głośnik

Nowe źródło dźwięku, Spooky Speaker emituje losowe przerażające dźwięki. Nie potrzebujesz paliwa ani mocy, ale możesz je wyłączyć, jeśli chcesz odpocząć od maniakalnych śmiechów. Ta jest teraz dostępna w sprzedaży w sklepie z przedmiotami za 3,99 USD.


Światło Stroboskopowe

Nowy rodzaj lampy w grze. Jest bardzo jasne i potencjalnie wydostanie z ciebie twoją najbardziej epileptyczną z emocji. Oprócz tego, że możesz ją włączać i wyłączać, możesz także dostosować prędkość błysków.

Uwaga: Stroboskop można wyłączyć w konsoli za pomocą polecenia: „strobelight.forceoff 1”


Trumny

Znalezione w łupach Stracha na Wróble, Trumny są w zasadzie podobne do dużych drewnianych magazynów, jednak mogą pomieścić 42 przedmioty i nie można ich zamknąć.


Pajęczyny

Znalezione w łupach Stracha na Wróble, pajęczyny mogą teraz być umieszczone na dachu twojej bazy, aby podnieść poziom upiorności w okresie Halloween.


Możliwe do podniesienia zasoby

Po tej aktualizacji zauważysz różnice w zasobach, które możesz podnieść z ziemi. Pozyskiwanie drewna, kamienia i rud jest teraz straszne! Możesz nawet podnieść kości!


Upiorne dźwięki

Wisienką na torcie upiornej atmosfery ma miejsca po zachodzie słońca, a kilka upiornych dźwięków otoczenia zostało dodanych do pory nocnej.


Nowe ostrzeżenie

Kiedy otworzysz grę po wypuszczeniu łatki, zauważysz nowe ostrzeżenie.


Halloweenowe wydarzenie Rustafied odbędzie się w najbliższą sobotę!

Organizujemy wydarzenie społeczności w sobotę, 27 października, w godzinach 18: 00-20: 00 czasu EST. Dołącz do nas na upiorne wydarzenia i niesamowite nagrody (w tym 6 miesięcy Platinum VIP na naszych serwerach!). Bądź na bieżąco w przyszłym tygodniu, aby uzyskać więcej informacji!

Rustafied Halloween Event
Sobota, 27 października
18: 00-20: 00 czasu EST.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz