Rekrutacja
Rekrutacja

Niedługo po zapowiedzi GTA The Trilogy – The Definitive Edition przyszła i pora na pokaz tego co nas czeka. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe, które jak się okazuje, nie będą zbyt wygórowane.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Trailer

Zmiany w działaniu oraz wyglądzie gry są duże. Oczywiście nie mogliśmy oczekiwać po owej edycji całkowitego remake’u. Odbicia, cienie, podbite tekstury i to oświetlenie… Wspomnienia wracają do dzieciństwa, gdy przy graniu w te kultowe klasyki spędzało się całe dnie. Twórcy potwierdzili, że zostało całkowicie przemodelowane sterowanie, a gry zostaną przeniesione na silnik Unreal Engine 4. Ponadto, pojawią się także ciekawe osiągnięcia, jak spędzenie w lesie całego dnia czasu w grze w poszukiwaniu Wielkiej Stopy.
Znajdzie się miejsce nawet i dla nowej technologii jak NVIDIA DLSS, lecz niestety zabrakło tu konkurencyjnego rozwiązania dostępniejszego dla wszystkich, czyli AMD FidelityFX.

22 gta the trilogy the definitive edition z data premiery cenami oraz zwiastunem rockstar zadbal o polski jezyk dla wszystkich gier 3 b

Wymagania sprzętowe

Premiera GTA The Trilogy – The Definitive Edition jest zaplanowana już na 11 listopada. Edycja zostanie wydana na konsolach PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz PC. Znalazło się tu także miejsce dla polskiej wersji językowej, lecz ceny niestety nie należą już dla najniższych. Na każdej platformie przyjdzie nam zapłacić 269zł.
Link do preoderów: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition | Rockstar Store (rockstargames.com)

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Ta strona korzysta z ciasteczek w celu poprawienia jakości przeglądania strony. Możesz zawsze z nich zrezygnować Akceptuj Czytaj więcej

0
Chętnie poznamy twoją opinię, zostaw komentarzx
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)