Green Hell – amazoński survival prosto z Polski

przez DeVel
0 komentarzy

Green Hell, to jednoosobowy survival z otwartym światem w lasach amazońskich tworzony przez polskie studio Creepy Jar, byłych twórców z Techlandu odpowiedzialnych m.in. za Dying Light. Faza gry jest już na zaawansowanym etapie co widać na 20 minutowym filmiku z rozgrywki przedstawionym poniżej. Co ciekawe, gra pod bardzo wieloma elementami przypomina The Forest.

Zalety Green Hell

Gra ma być prawdziwym symulatorem przetrwania, a nie tylko zawierać elementy z nim związane. Będziemy musieli walczyć z infekcjami, chorobami, dzikimi zwierzętami oraz uważać przy tym na trujące rośliny. Oczywiście możemy liczyć na rozbudowany system craftingu z m.in. pułapkami na zwierzęta i ryby.

Gra nie bez problemów

Jak można zobaczyć na filmiku z rozgrywki, Green Hell ma dość spore problemy z optymalizacją. W niektórych momentach widać jak bardzo gra potrafi klatkować. Animacje również nie są idealne, przykładem jest ścinanie drzewa, które wygląda dość sztucznie.

Poniżej można zobaczyć 20 minutową rozgrywkę.

Gra jest naprawdę rozbudowana, lecz twórcy muszą jeszcze poprawić chociażby wydajność do czasu premiery, która ma nastąpić w okresie letnim.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz