Frostpunk – DLC: „Ostatnia Jesień”

przez DeVel
0 komentarzy

Frostpunk to udana strategia łącząca survival i symulację społeczeństwa. Sukces gry powinien nas cieszyć bardziej ze względu na to, że jest to polska produkcja. Niedawno we Frostpunk’u pojawił się nowy dodatek, który nieco zmienia podstawowy zarys gry. Dodatek Frostpunk: Ostatnia Jesień, jak wskazuje nazwa, przenosi nas do czasu tuż przed pojawieniem się wiecznej zmarzliny. Naszym priorytetem jest stworzenie od podstaw generatora.

Zarys fabularny

Dodatek „Ostatnia Jesień” jest o tyle ciekawy, że pozwala nam poznać fabułę i wydarzenia, które przyczyniły się pojawienia się lodowej aury na Ziemi. Twórcy nie tylko postarali się o kilka elementów fabularnych, lecz wprowadzili dużo zmian mających wpływ na rozgrywkę. Księga Praw zawiera dwie nowe części. W czasie rozgrywki pojawią się nowa zagrożenia, jak toksyczne gazy oraz strajki robotników. Istnieje także możliwość utworzenia związków zawodowych. Łączna suma nowych obiektów wynosi 25, a są to m.in. port, stacja telegraficzna oraz siedziba związku zawodowego.

Trailer dodatku Frostpunk – „Ostatnia Jesień”

Jeżeli ktoś lubi strategie, to Frostpunk nawet w podstawowej wersji jest skierowany dla niego. Gra nie znudzi się na jednej rozgrywce. Ilość sposobów rozwijania naszego społeczeństwa jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie.
Gratulacje dla 11 bit Studios, które ponownie nie zawiodło.

Dodatek „Ostatnia Jesień” można zakupić na platformie Steam w cenie 60,99 zł.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz