Far Cry 6 oficjalnie potwierdzony podczas Ubisoft Forward

przez TajnyReddy
0 komentarzy

Far Cry 6 zaprezentowany podczas Ubisoft Forward jest najnowszą odsłoną tej długiej serii. Gra zabierze nas do fikcyjnego kraju – Yary, położonego w sercu Karaibów. Krajem zarządza Anton Castillo ( w którego wcieli się odtwórca roli Gustavo Fringa z Breaking Bad – Giancarlo Esposito).

Z Breaking Bad do Ubisoftu. Giancarlo Esposito z rolą w grze Far ...

Castillo został wybrany na prezydenta z powodu swojego pomysłu na odbudowę raju, ale jak widać na poniższym trailerze, nie wszystko idzie zgodnie z planem:

Obywatele Yary są podzieleni przez dziesięciolecia sankcji gospodarczych i bardzo źli. Zwłaszcza po tym jak obietnica Castillo dotycząca odbudowy kraju faktycznie wiązała się z utworzeniem państwa niewolniczego, złożonego z ludzi, którzy odważyli się wypowiedzieć przeciwko niemu. Tak więc wybuchła rewolucja partyzancka, aby walczyć z prezydentem.

W grze wcielimy się w postać o imieniu Danny Rojas – jako mężczyzna lub kobieta. Po raz pierwszy w serii zobaczymy też przerywniki filmowe z udziałem naszej postaci. Mówi się, że Far Cry 6, opracowywany w Ubisoft Toronto, ma jak dotąd najbardziej ambitny otwarty świat ze wszystkich gier z serii, a rozgrywka odbywa się w całym kraju, w tym w gęstej dżungli, na plażach, w obszarach wiejskich i na obszarach miejskich, takich jak stolica Esperanza.

Poniżej przedstawiam jeszcze dodatkowy zwiastun z filmową sekwencją tytułową:

Gra została zapowiedziana na 18 lutego 2021r. na konsole, PC i Google Stadia.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz