Escape from Tarkov i plany na 2020 rok

przez DeVel
0 komentarzy

Twórcy podzielili się z nami informacjami na temat przyszłych planów związanych z rozwojem Escape from Tarkov w 2020 roku.

Serwery

Priorytetem studia jest zarządzanie serwerami i ich obciążeniem spowodowanym ostatnim sporym napływem graczy. Poprawki są tworzone na każdym poziomie, aby poprawić przyjemność z grania. Wszelkie rekordy graczy zostały pobite, tak więc infrastruktura serwerów jest ulepszania. Część serwerów jest wymieniana na silniejsze, aby pomieścić sporą liczbę graczy. Nowe serwery są dodawane w regionach takich jak:

 • Brazylia
 • Chile
 • Argentyna
 • Meksyk
 • Kolumbia
 • Indonezja
 • Afryka Południowa
 • Oraz więcej.

Część serwerów zostało już dodanych, takich jak Japoński serwer w zeszłym tygodniu.

Główne plany

 1. Kolejna główna aktualizacja i WIPE (reset): Wipe nie jest planowany w najbliższej przyszłości. Szacuje się, że kolejny globalny wipe będzie miał miejsce za 5 miesięcy od teraz. To tylko założenia i mogą się zmienić. Również prace nad największą mapą i najbardziej ambitną w Escape from Tarkov: Ulice Tarkova (Streets of Tarkov) zostaną ukończone w przeciągu 5 miesięcy.
 2. Mniejsze aktualizacje: Nie oznacza to, że w przeciągu 5 miesięcy nic nowego nie pojawi się w EFT. Planowane są aktualizacje z nową zawartością wraz z poprawkami błędów. Głównymi zmianami, które zostaną wprowadzone są:
  1. Przerobienie systemu wagi w grze.
  2. Dodano nowe silnika dźwiękowego zwanego: Steam Audio

System dostosowywania wyposażenia

Idąc dalej w dostosowywanie postaci, w 2020 roku pojawi się nowy system pozwalający na dopasowania szczegółowe części twojego wyposażenia, głównie nośniki płyt i rigów.

Sama kamizelka: Dostępna na sprzedaż tak jak jest teraz, ale bez żadnego wyposażenia w sobie. Będzie posaidać osobną płytę z pancerzem i kieszeniami. Te elementy będą dostępna na sprzedaż u kupców, będziesz mieć możliwość wyboru kieszeni/płyty, którą będziesz chcieć na swoim rigu.

image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png

A także pojawi się nowa animacja skradania oraz granatnik.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz