Epic i Steam oferują kolejne darmowe gry: The Textorcist: The Story of Ray Bibbia, Blood of Steel oraz Arc Apellago

przez Paprotka
0 komentarzy

Pierwszy tytuł dostępny jest w sklepie Epic, a w kolejne dwa możecie pograć na platformie Steam.

Została wydana przez Headup Games w 2019 roku i jest dostępna na wielu platformach: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS, System Software 5.Jest to gra z pikselową i niewinnie wyglądającą grafiką, fabuła ma jednak mroczne przesłanie. Opowiada o byłym księdzu, który jest również egzorcystą, w wolnych chwilach wypędzającym zbłąkane demony z opętanych ludzi. Rozgrywka polega na wpisywaniu łacińskich słów z zabójczą prędkością podczas walk z potworami czekającymi tylko na to, by pochłonąć waszą duszę. 

Wyprzedaż kończy się 19.11.2020

Taktyczna gra akcji stworzona przez YC Games. Światło dzienne ujrzała 20 października 2020 roku. W tej grze możesz wcielić się w wielkich i zasłużonych wodzów wszech czasów. Potem stanąć na czele swojej armii i walczyć z wrogimi oddziałami innych graczy często podczas niesprzyjających warunków pogodowych i na trudnym terenie.

Jej wydawcą jest DigiPen Institute of Technology. Jest to jednoosobowa platformówka osadzona w fantastycznym świecie. Opowiada historię władcy duchowej energii, prawdziwego bohatera, którego zadaniem jest uratowanie ziemi, gdyż grozi jej niebezpieczeństwo. Wielki posąg strażnika został naruszony, a jego energia duchowa uwolniła się, przez co cały świat stanął w rozsypce – dosłownie. Walka będzie więc nieunikniona.

Zgarnijcie The Textorcist: The Story of Ray Bibbia póki jest okazja i koniecznie podzielcie się opinią, która z powyższych gier spodobała wam się najbardziej.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz