Elite Dangerous i The World Next Door dostępne na Epic Games Store za darmo

przez Paprotka
0 komentarzy

Jak co tydzień Epic oferuje graczom nowe oraz niesamowite prezenty. Obydwie gry możecie odebrać całkowicie za darmo do 26.11.2020.

Pierwszą z nich jest gra wyprodukowana przez Frontier Developments. Jest to symulator kosmiczny z rozbudowanym otwartym światem. Dostępny na platformach takich jak: Microsoft Windows, macOS, Xbox One i PlayStation. Rozgrywkę rozpoczynasz na pokładzie małego statku, gdzie stopniowo zyskujesz coraz to lepsze umiejętności, bogacisz się i rośniesz w siłę. Produkcja ta oferuje realistyczny i wymagający system sterowania kosmicznymi maszynami oraz możliwość przemierzania niezmierzonych i niezbadanych dotąd zakamarków Drogi Mlecznej. Obfituje również w zapierające dech w piersiach walki i niesamowite przygody.

Elite Dangerous

Nietypowa powieść wizualna oparta na systemie rozbudowanych dialogów. Została stworzona przez Rose City Games i wydana przez: Viz MediaVIZ Media, LLC. Opowiada o zbuntowanej dziewczynie, która zagubiła się w tajemniczej i fantastycznej krainie zwanej Emrys. Spotyka tam charyzmatycznych i magicznych przyjaciół. U ich boku stoczy mnóstwo emocjonujących pojedynków powiązanych z łamigówkami.

Muszę przyznać, że z tygodnia na tydzień moja biblioteka na Epicu robi się coraz ciekawsza. Tylko jak znaleźć czas, by zagrać w te wszystkie cudeńka? A wy jesteście zadowoleni z obecnego stanu waszej biblioteki?

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz