Dreadout 2 – druga część kultowego horroru

przez Bearowata
0 komentarzy

Nadchodzi druga część popularnego horroru, który jasno pokazuje dobre strony technologii – oto Dreadout 2. Gra survivalowa, w której robiąc zdjęcia okolicy, celem wstawienia na Instagram, odkrywamy drugie, mroczniejsze odbicie naszej rzeczywistości.

A teraz ta poważniejsza część – zabawa polega na eksploracji świata, jednak niebezpieczeństwa czają się na każdym kroku – a jedynym sposobem na dostrzeżenie ich jest nasz telefon, jednocześnie pełni on funkcję naszej latarki. Duchy są zaczerpnięte z Azjatyckich wierzeń i folkloru, co nadaje tego typu grom charakterystyczny klimat.

Zadanie jest proste – odesłać monstra to świata duchów, w tym celu używamy wspomnianej technologii XXI wieku. Jeśli przeciwnik jest niematerialny używamy lampy z aparatu, jeśli zaś jego jestestwo jest fizyczne – chwytamy do ręki broń białą. Mechanika wydaje się prosta, ale dzięki światłu napotykamy też różne wskazówki, a co za tym idzie – zagadki.

Czyli podsumowując – licealistka, telefon i miasteczko pełne mrocznych niebezpieczeństw – i zabawa stoi przed nami otworem, nic tylko grać. Premiera gry już w lutym na platformie Steam.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz