Do Królestwa przybyła demoniczna Vora, by położyć kres wszystkiemu… – aktualizacja Paladins

przez Paprotka
0 komentarzy

Nowy czempion:

Vora - Official Paladins Wiki

Jej historia sięga czasów, w których służyła Io. Po opuszczeniu przez boginię, pozostawiona sama sobie, zbuntowała się i wkroczyła na ścieżkę ciemności. Strach osiągnął swoje apogeum w chwili, gdy Vora przybyła. Jednak tylko wśród nielicznych, którzy wiedzą, że jest ona Zwiastunem Końca Królestwa.

Umiejętności:

Vora ma 2000 PZ i występuje w roli skrzydłowego.

Zabójcza kosa – Vora poszczycić się może naprawdę potężną bronią, dzierży ona ogromną kosę, która potrafi strzelać. Trafienia kumulują punkty Ciemności ( maksymalnie 5). Znikają one, gdy gracz użyje innych umiejętności, przywrócą również 100 PZ oraz wzmocnią zdolność.

Zgładzenie to manewr, w którym Vora skacze i zadaje ogromne obrażenia obszarowe z góry. Potrafi zadać nawet 500 obrażeń, a w przypadku pełnej kumulacji Ciemności o 300 więcej i dodatkowo spowolni wrogów. Użycie tej umiejętności odrzuca wrogów, a Vora otrzymuje odporność na Kontrolę tłumu.

Mroczny Syfon to mocny strzał z kosy zadający 200 obrażeń przy trafieniu oraz dodatkowo 400 przez 1,5 s. W chwili trafienia przeciwnika do Vory trafia 30 PZ w ciągu 2 sekund. Przy pełnej kumulacji wróg otrzymuje również efekt okaleczenia trwający przez 1,5 s.

Pnącze – bohaterka przyciągnąć się nim może nie tylko do obiektów, ale również do innych postaci. Za pomocą tej sztuczki można przeprowadzić udany atak lub sprytną ucieczkę.

Gniew zwiastuna to specjalna zdolność, która sprawia, że możecie rzucić się w wir walki bez większego zastanowienia. Szybkość czempiona wynosi 80% a odnoszone obrażenia są skuteczne o 30% mniej. Wybieracie wroga po czym trafiacie, ogłuszacie i uciszacie. Przeciwnicy mający 66% zdrowia lub mniej po zastosowaniu tego ataku w mgnieniu oka obracają się w popiół.

Talenty:

Do talentów dobrać możecie odpowiadające im talie kart lub skomponować własne według waszych preferencji.

Vora oczywiście nie może być gorsza od reszty czempionów. Ona również posiada swoje skórki, pozy MVP oraz emotikony. Przedstawię wam teraz moją ulubioną emotikonę o nazwie fouetté. Uważam, że doskonale obrazuje mroczne oblicze bohaterki.

Metamorfoza mapy:

Frozen Guard został przerobiony, aby poprawić jakość wizualną i czytelność mapy. Układ mapy pozostaje ten sam, ale architektura i elementy naturalne zostały zmienione.

Według mnie po zmianie wygląda znacznie lepiej, jest na czym zawiesić oko. Cała mapa wydaje się wręcz magiczna i niesamowicie urokliwa.

Bilet rozgrywek – Pakty wtajemniczonych

Dostępne w nim są nowe spraye, awatary oraz skórki takie jak: Strażnik puszczy Zhin, Naznaczona lodem Tyra lub Niedźwiedź polarny dla Bombowego Króla. Cena jaką musicie zapłacić to 600 lub 1500 kryształów.

Nowe skrzynie już wkrótce:

  • Skrzynia Niebezpieczne bohaterki.

Dostępna od 4 listopada.

  • Skrzynia Poza nauką i fikcją

Dostępna od 25 listopada.

Inne zmiany:

Gracze mogą teraz cofać zakupy dokonane w sklepie z przedmiotami, o ile nie zamknęli strony sklepu.

Użytkownicy korzystający z gamepada będą teraz mogli włączyć nowe ustawienie o nazwie „Zaawansowana tablica wyników” w ustawieniach rozgrywki. Włączenie tego zmienia funkcjonalność tablicy wyników.

Postacie otrzymały zmiany, które powinny wpłynąć korzystnie na balans rozgrywki. Naprawiono także błędy, a było ich całkiem sporo w ostatnim czasie. Więcej informacji na temat tej aktualizacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie twórców.

Aktualizację można by podsumować następującymi słowami: korzystna zmiana mapy, śliczne skórki oraz Vora. Mimo tego, że jest dość specyficzną postacią, to miło mi jest gościć ją w tym fantastycznym świecie, przypadła mi do gustu. Jaka jest wasza opinia na temat nowej bohaterki? Zakochaliście się w niej od pierwszego meczu, czy być może przekreśliliście ją na samym starcie?

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz