Disco Elysium: The Final Cut wyjdzie 30 marca

przez Alton
0 komentarzy

Wysoko oceniany i intrygujący RPG z 2019 roku – Disco Elysium – doczeka się niedługo rozszerzonej edycji. Wprowadzi ona pełne udźwiękowienie wszystkich dialogów w grze, ponieważ do tej pory jedynie część postaci posiadała własny głos. Zostaną dodane nowe języki, wśród których nie znajduje się jednak polski. Gracze poznają nowe postacie oraz tzw. „Political Vision Quests” czyli zestaw nowych misji, które mają eksplorować wątki polityczne związane z wybraną przez gracza nadrzędną ideologią.

The Final Cut będzie miał swoją premierę 30 marca na PS4 i PS5. Posiadacze wersji na PC będą mogli pobrać darmowy update, który wprowadza zawartość edycji ostatecznej do podstawowej wersji gry. Niestety posiadacze konsol Xbox i Nintendo Switch będą musieli poczekać aż do lata, aby zagrać w Disco Elysium.

Warto wspomnieć także, iż prawdopodobnie twórcy gry szykują kontynuację swojego dzieła. W wywiadzie dla serwisu Gaming Bolt – Helen Hindpere – główna scenarzystka Disco Elysium – powiedziała, że studio nie zamierza porzucać tak interesującego świata po premierze The Final Cut. Daje to nadzieję na sequel bądź na inną grę w tym samym uniwersum.

Po więcej newsów i recenzji ze świata gier zapraszamy na gaminguniverse.pl oraz polecamy śledzić nasze media społecznościowe, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach.

Źródło grafiki wyróżniającej: ZA/UM

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz