DayZ – Aktualizacja 1.06

przez Shaman
0 komentarzy

Kluczowe cechy dla aktualizacji 1.06:

  • Niedźwiedź nowy typ przeciwnika
  • wędkarstwo
  • Nowa broń
  • Konsole otrzymują obsługę myszy i klawiatury

Nowy przeciwnik- Niedźwiedź. To potężne zwierze zostało dodane jako nowy przeciwnik do gry. Trzy, dwa, a czasem nawet jeden strzał z łapska tego olbrzyma wystarczą abyśmy, niczym karate kid, kopnęli w kalendarz. Niedźwiedzie są bardzo wytrzymałe, dlatego do polowania polecam wziąć większy kaliber.

Wędkarstwo. Oprócz ryb możemy złowić różne przedmioty!

Nowa broń. Nowa broń to Vaiga (Saiga-12), półautomatyczna strzelba, która może być wyposażona trzy różne magazynki (5x, 8x, 20x). Kolt 1911, do którego można przymocować tłumik. Dubeltówka powraca i może nosić celownik myśliwski. Wreszcie strzelba na śrut IZH 43 powraca do gry. Zaimplementowano różne warianty magazynków dla istniejących broni. W tym 75-nabojowy magazynek bębnowy dla K-AM (AKM) i magazynek o dużej pojemności dla broni NATO.

Mapa Livonia. Leśna mapa, na 163 kilometrach kwadratowych, inspirowana polskim terenem. Niestety jest to DLC, za które zapłacimy 49,99zł na platformie steam.

A to nie wszystko! Dodano również: Wsparcie dla myszy i klawiatury na konsolach PS oraz XBOX, możliwość zbierania patyków z krzaków gołymi rękami, możliwość rozbijania długich patyków na małe patyczki gołymi rękami, samochody mają teraz szansę na odrodzenie z pewną ilością paliwa, wyszukiwanie nazw w przeglądarce serwera i wiele wiele więcej.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz