Darmowe gry na Epic i Steam: Costume Quest 2, Runescape oraz Layers of Fear 2

przez Paprotka
0 komentarzy

Nie masz w co pograć, a twoja wypełniona po brzegi biblioteka wydaje się być nudna i bezbarwna? Spokojnie, nie martw się. Epic poratuje cię tytułami takimi jak: Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. Swoją drogą ciekawe jest to dlaczego rozdają oni akurat drugie części wyżej wspomnianych gier. Czyżby była to zachęta do zakupu tych pierwszych? Steam również nie próżnuje i oferuje graczom Runescape.

Zaoszczędź 75%, kupując Costume Quest 2 na Steam

Costume Quest 2 to gra od  Double Fine Productions wydana przez  Midnight City. Ten uroczy rpg w kreskówkowej oprawie przedstawia akcję dziejącą się zaraz po zakończeniu wydarzeń w DLC Grubbins on Ice. Gracz ma możliwość wcielenia się w bohaterów takich jak Wren lub Reynold. Potem rozpocznie się szalona, hallowenowa przygoda, w której dzieciaki będą musiały stoczyć pojedynek z nieobliczalnym i złowrogim dentystą. Czy uda się im pokrzyżować plany wroga?

Layers of Fear 2 on Steam

Layers of Fear 2 to dzieło Bloober Team. Jest to psychologiczny horror, gdzie głównym bohaterem jest aktor, a wszystko co dzieje się wokół jest wyreżyserowane i skrupulatnie zaplanowane. Gra skonstruowana jest tak, by na każdym kroku straszyć gracza z pozoru niewinnymi lecz bardzo skutecznymi zabiegami, kładzie ona nacisk na klimatyczną fabułę i rozbudowaną eksplorację.

Czas na odebranie tych gier za darmo kończy się 29 października.

RuneScape Max Pack w serwisie Steam

Producentem RuneScape jest firma Jagex. Akcja tej niesamowitej gry usytuowana jest w fantastycznej krainie Gielinor. Głównymi atrakcjami jest możliwość podróżowania (na różne sposoby), wykonywania misji, doskonalenia wcześniej zdobytych umiejętności, nawiązywania kontaktów z innymi graczami lub chociażby beztroskiego mordowania potworów. Wyjątkowość gry podkreśla fakt, że została uznana przez Guinness World Records jako największa i najbardziej aktualizowana darmowa gra MMORPG na świecie.

Moim faworytem z tej listy definitywnie został Costume Quest 2, a wam jaka pozycja najbardziej przypadła do gustu?

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz